Idiotizmi JJ in njegove vlade

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.848
1.042
113
Zakaj imaš tak filing? Zato, ker je nekaj resno narobe s tvojim dojemanjem realnosti. Da greš na podlagi izobešene zastave ene od dveh držav, ki sta vpleteni v resen koflikt domnevat, da si PV države želi selitev situacije v Gazi v Slovenijo torej, da si želi raketiranja lastne države je tak mimosun, da adijo pamet. Ampak pri pripisovanju vsega (ne)mogočega slabega JJ-u gre očitno tudi to zraven.
Ne vem kaj pol izziva. Terorizem nima mej.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
25.565
6.255
113
Naj jo izraža v svojem imenu in naj tuje zastave obeša na svojo hišo.
Sploh pa kdo je tam dol sploh agresor okupator? Koga potem podpirat?

Hja, vlada se je na podlagi svojih (in posledično naših) interesov očitno postavila na stran Izraela in jim z izobešenjem zastave tako izrazila podporo Slovenije.

Kdo je agresor? V bistvu sta agresorja obe strani, vsak po svoje. Kdo je kriv za zadevo je pa odvisno od tega na kateri točki v času greš opazovat dogajanje oz. konflikt. Lahko greš par sto let nazaj, lahko greš v obdobje po drugi svetovni, lahko greš par desetletij nazaj ali pa par let do zadnjega večjega konflikta in ravno zato se je (vsaj meni) težko odločit koga podpirat saj ima vsak nek svoj prav.

sad je nalepil tale pripevek v temo o Izraelu in Palestini v Čveku. Predlagam, da si ga pogledaš:

• Všeč mi je
Reactions: 8888

endvatri

Guru
2. mar 2018
11.239
3.385
113
Palestinc Kamal Izidor Shaker
Bivši poslanec cerarjeve stranke SMC
20210514_185605.jpg

kalbo

Guru
7. okt 2013
10.931
3.866
113
Se p
Hja, vlada se je na podlagi svojih (in posledično naših) interesov očitno postavila na stran Izraela in jim z izobešenjem zastave tako izrazila podporo Slovenije.

Kdo je agresor? V bistvu sta agresorja obe strani, vsak po svoje. Kdo je kriv za zadevo je pa odvisno od tega na kateri točki v času greš opazovat dogajanje oz. konflikt. Lahko greš par sto let nazaj, lahko greš v obdobje po drugi svetovni, lahko greš par desetletij nazaj ali pa par let do zadnjega večjega konflikta in ravno zato se je (vsaj meni) težko odločit koga podpirat saj ima vsak nek svoj prav.

sad je nalepil tale pripevek v temo o Izraelu in Palestini v Čveku. Predlagam, da si ga pogledaš:
Se pravi z resno faco podpiraš obešanje zastave ene izmed strani v konfliktu?

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.390
3.303
113
Dobrova pri LJ.

Tale zapis si pa sunil enmu novinarju par dni nazaj.
Cccccc, plagiator.
Edit: sem se spomnil, da si ga kar temu tipu iz videa..... :zardelalter: sorči

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
2.848
1.042
113
Vsi proti samo Janezovi onanirajo. Predsednik parlamenta proti, predsednik vlade proti, Janez pa dokazuje da on ni predsednik Vlade ampak on je vlada. Koalicijske stranke pa vedno tiho ko pi..ce.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
25.565
6.255
113
Tale zapis si pa sunil enmu novinarju par dni nazaj.
Cccccc, plagiator.
Edit: sem se spomnil, da si ga kar temu tipu iz videa..... :zardelalter: sorči
V bistvu je to moje mnenje glede te problematike že mnogo let in da prideš to tega je potrebnega zgolj nekaj poznavanja starejše ter mlajše zgodovine ampak ok, sem ga sunil temu tipu iz videa saj res več ljudi enostavno ne more enako razmišljati, se opravičujem za plagiatorstvo :zmaga:

msenjur

Guru
11. sep 2007
19.172
2.058
113
Lejga spet tega. Kako si pa do tega prišel, da to podpiram? A (ti) spet dajem tak vtis? C'mon no.

sej tist gor si lepo napisal, al skopiral al karkoli, sam pac v takem konfliktu, kjer se je res tezko odlocit kdo ima prav se pac ni ravno diplomatsko postavit na eno stran. na podlagi cesa se je jj odlocil da izobesi izraelsko zastavo? na podlagi katere zgodovine? in ima tud wildburx prav, naj svoje fobije izraza na svoji bajti, drzavne pa naj pusti pri miru.

in fuknjen bieden izjavi, da se izrael lahko brani. seveda se lahko, ampak tudi palestina se lahko, kajne?

• Všeč mi je
Reactions: Matey in turbobitch