Idiotizmi JJ in njegove vlade

brane_new

Guru
10. feb 2008
7.327
1.097
113
Pufi so zato, ker ne znamo ustvarit za SVOJE zahteve, potrebe, želje.

Pozornost se išče v podkupovanju - dodatki, sociala ...
Korupcija na najvišji ravni. Podkupuje pa se državljane (nas) :)
Kaj in kako ste prispevali k zmanjšanju zadolžitev?

Denis

Guru
22. jul 2007
23.362
2.427
113
Samo lej ti tele...bi lahko rekel, gnilobe.

Za denar gre, zajeb trenutnih postavljenih in vplivanja na izid glasovanj je le cuker na torti.
In kako mislijo tole, a da bi trenutni karbl rekli: aha ok, dobro, mi odstopimo in bodite zdaj vi...

Ali kako?

bizi

Guru
21. nov 2007
17.891
2.306
113
Kočevska
Samo lej ti tele...bi lahko rekel, gnilobe.

Za denar gre, zajeb trenutnih postavljenih in vplivanja na izid glasovanj je le cuker na torti.
In kako mislijo tole, a da bi trenutni karbl rekli: aha ok, dobro, mi odstopimo in bodite zdaj vi...

Ali kako?
Hvala za zaklenjen članek. :bonk:

Denis

Guru
22. jul 2007
23.362
2.427
113
Ja lej, 2.99 eur se mi zdi, da je mesecno, vcasih ce vidim kaj, pa posljem par soldov. Pozar ima dobre clanke, kakorkoli obrnes in ne glede na to, kaki komunist je bil (ali je, ne vem...).

• Haha
Reactions: jonny77

Denis

Guru
22. jul 2007
23.362
2.427
113
Ti kar podpiraj to barabo, jaz ga ne mislim.
Potem pa ne beri, sicer pa clanek itak ni za tebe, ker pise o tem, kaj bi ti stirje sploh v resnici radi.
Pa nikjer v poslovniku ne pise, da je to nuja, potreba ali da se mora, pa vsi o tem mutijo. Da se mora upostevati poslovnik, v katerem pa pise, da "lahko", nikjer ne pise, da je nujno.
Pa dajte jih ze pregledat na mamile enkrat.
Tako na silo pa jansovec ni nikdar igral, pa je vedno imel cist enak cilj, kot tale opozicija.

bizi

Guru
21. nov 2007
17.891
2.306
113
Kočevska
Kar poglej, se stalno svaljka po sodiščih, kjer se vlači ven s tem, da ni ničesar trdil, temveč da je vedno pisal menda in naj bi. :jok:

Denis

Guru
22. jul 2007
23.362
2.427
113
Haha, aja to je v tej dezeli sonckov, zvonckov in trobentic nujno, ker imas lahko hitro thepolice na vratih, ki zahteva racunalnik in telefon.

Saj ves, en zvoncek to prebere, poklice trobentico, kaj je za naredit in smo tam...

Edit: ja dokler ti sodisce ne dokaze, si menda nedolzen, ne? Jankovic je prica, da je res.

• Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

bizi

Guru
21. nov 2007
17.891
2.306
113
Kočevska
Haha, aja to je v tej dezeli sonckov, zvonckov in trobentic nujno, ker imas lahko hitro thepolice na vratih, ki zahteva racunalnik in telefon.

Saj ves, en zvoncek to prebere, poklice trobentico, kaj je za naredit in smo tam...

Edit: ja dokler ti sodisce ne dokaze, si menda nedolzen, ne? Jankovic je prica, da je res.
Menda se po kuloarjih govori, da naj bi ti posilil sosedovega psa. Sodišče te za te besede ne bo obsodilo, ker nisi ničesar trdil in ti tega ni treba dokazati. Ti je sedaj jasno?

Denis

Guru
22. jul 2007
23.362
2.427
113
Menda se po kuloarjih govori, da naj bi ti posilil sosedovega psa. Sodišče te za te besede ne bo obsodilo, ker nisi ničesar trdil in ti tega ni treba dokazati. Ti je sedaj jasno?
Mi je bilo že prej jasno. Seveda je marsikatero življenje dobesedno uničeno zaradi Požarjevega pisanja in bi ga bilo potrebno utišati, ne?