Idiotizmi fitnes skupine Gibanje Svoboda

optiplex

Guru
13. dec 2015
3.428
1.916
113
Res si napisal cel elaborat, ki pa je fail na celi črti. Najprej o Janši. Kot obrambni minister je za svoj žep in za svojo stranko preprodajal orožje, odstavili pa so ga, ker je načrtoval državni udar. To, da ni pustil pri miru medijev, je še najmanj. Ta človek ne spoštuje zakonov in ustave, ne spoštuje sodišč in ne Ustavnega sodišča. Ne spoštuje neodvisnih nadzornih organov, od varuha človekovih pravic, do informacijskega pooblaščenca in računskega sodišča, Da o KPK niti ne pišem. To je prava negacija demokrata in ne, če nekdo napiše, da bo na vladi dva mandata in pri tem spoštoval vse, česar Janša ne spoštuje.
Za Goloba pa ne ti in ne jaz ne veva, kako se bo obnesel. Če bi prebral njegov življenjepis, bi videl, da je počel še vse kaj drugega, kot hendlal z energenti. Vsekakor več, kot kumrovški diplomiranec, katerega edini dosežek je bil skrivanje ukradenega vojaškega dokumenta. Janšisti, ki ne morejo prenesti, da so izgubili volitve, pa z vsemi fintami zavirajo, da bi človek lahko pokazal, kaj zna in zmore. Ne Slovenija in ne civilizirana Evropa ni v zadnjih desetletjih doživela, da bi neka parlamentarna stranka zavirala konstituiranje legalne in legitimne vlade. To zmorejo samo pokvarjeni protofašistični umi.
Zopet same laži. Povej pravnomočno obtožbo za to natolcevanje... Aja iz tvoje betice.
Neodvisni organi pa so tako neodvisni kot pravi Štefančič, vemo kdo so jebeno malo jih je....

Katero računsko mnenje pa je katerakoli vlada upoštevala?
....

samo nabijanje...

Piton

Fizikalc
11. apr 2022
389
108
43
Nista nas prehitela so nas prehiteli moravčeki je skupek držav, da pa si bolje predstavljaš geografsko le pojdi malce prek slovenske meje pa se potem oglašaj ali si v srednjem veku pri nas, tam (tujini) ali le v svoji glavi.
u fukojebinah, k baba nit splava ne sme al pa ne more narest.
za mene je to sredni vek. zdej pa pejt mau po karti pa po cajtngih preber kje je to

Piton

Fizikalc
11. apr 2022
389
108
43
Zopet same laži. Povej pravnomočno obtožbo za to natolcevanje... Aja iz tvoje betice.
Neodvisni organi pa so tako neodvisni kot pravi Štefančič, vemo kdo so jebeno malo jih je....

Katero računsko mnenje pa je katerakoli vlada upoštevala?
....

samo nabijanje...
a mamo kej pravnomočnga prot golobu?

optiplex

Guru
13. dec 2015
3.428
1.916
113
a mamo kej pravnomočnga prot golobu?
Kdo je omenjal Goloba.... baje pa mu na veliko kradejo identiteto, ko furs zvoha račun v tujini.
Dober začetek...

Ko že podgano omenjaš naj dodam, da je velik demokrat:
"Prav tako se bodo morali izogibati dajanju izjav v javnosti, "ki so v nasprotju z izjavami predsednika vlade in drugih članov vlade"."

Takoj se je zazihral o demokratični svobodi mnenja.

jello

Guru
22. sep 2008
7.876
2.353
113
Nista nas prehitela so nas prehiteli moravčeki je skupek držav, da pa si bolje predstavljaš geografsko le pojdi malce prek slovenske meje pa se potem oglašaj ali si v srednjem veku pri nas, tam (tujini) ali le v svoji glavi.
Če bi razumel kar sem napisal se ti ne bi bilo treba nič napihovat, še najmanj pa z geografijo. Oglašal pa se bom še naprej takrat ko bom sam presodil da je potrebno.

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.285
538
113
dejmo človeku čas.. po mojem mnenju slabše ne more bit. Ministri tud v prejšnjih vladah niso bili vedno biseri
Če ga bodo ministri "srali" (alpa bluzili) - jih bodo pa pač menjali (računam na neko moralno/poslovno/etično higieno )

Tako konkretna zmaga ga je najbrž presenetila.. zagato mu pa pomoje povzroča slab rezultat ostalih SD/LMS/SAB - ki svojih pričakovanj niso dosegli in posledično jim mesto v vladi ne pripada - svoboda pa lastnih kadrov za vse pokrit kot kaže nima.

drugače gredo pa v pravo smer - z združevanjem (prevzemanjem) LMŠ/SAB v Svobodo.. se bo končno naredila močna (enotna) levica, ki bo jasna alternativa SDS (s priveski). Tud v amerik imas samo dve resni opciji - demokrate pa republikance..

Zamislite si "štalo", da se glasovi Svobode enakomerno razdelijo med Svobodo/sab/lms/sd.. dobimo kaj 4x12%.. pa je na drugi strani SDS s svojimi karkolsozedobil % zmagovalec volitev in ima možnost postavljanja vlade..

BuDi

Guru
6. sep 2007
5.451
1.466
113
dejmo človeku čas.
FTGjEMCWQAAb0W3.png

• Haha
Reactions: koliko

optiplex

Guru
13. dec 2015
3.428
1.916
113
dejmo človeku čas.. po mojem mnenju slabše ne more bit. Ministri tud v prejšnjih vladah niso bili vedno biseri
Če ga bodo ministri "srali" (alpa bluzili) - jih bodo pa pač menjali (računam na neko moralno/poslovno/etično higieno )

Tako konkretna zmaga ga je najbrž presenetila.. zagato mu pa pomoje povzroča slab rezultat ostalih SD/LMS/SAB - ki svojih pričakovanj niso dosegli in posledično jim mesto v vladi ne pripada - svoboda pa lastnih kadrov za vse pokrit kot kaže nima.

drugače gredo pa v pravo smer - z združevanjem (prevzemanjem) LMŠ/SAB v Svobodo.. se bo končno naredila močna (enotna) levica, ki bo jasna alternativa SDS (s priveski). Tud v amerik imas samo dve resni opciji - demokrate pa republikance..

Zamislite si "štalo", da se glasovi Svobode enakomerno razdelijo med Svobodo/sab/lms/sd.. dobimo kaj 4x12%.. pa je na drugi strani SDS s svojimi karkolsozedobil % zmagovalec volitev in ima možnost postavljanja vlade..
fides in gospodarstveniki menijo, da tako škodljive koalicijske pogodbe še ni bilo........

ps kje je strokovni kader, ki so ga bila polna usta (lesenko, kobila, mesečnik???)
nehaj, ustvarja le ministrstva za apetite teh izpadlih strank...

etično higiensko --- to je pokazal na gen-i z svojo plačo..

Ter klavzulo v pogodbi, da morajo biti vsi tiho...

Sej ne vem kva naj ti rečem, 5 letni froc je manj naiven.

kajn

Majstr
5. okt 2007
1.790
393
83
Iskajoč brata

Spoštovani tovariši in tovarišice, delavci bomo pod Golobom soupravljali in solastninili podjetja. Nočemo biti država hlapcev. In ne bomo.

A je še koga strah razen mene?? Gospodarstvo, ki financira državo.... Namesto, da bi ga spodbujali, da bo več prišlo ven, da bodo plače višje... Ga bodo pa še bolj obremenili....

Pa kako prikimuje in se smeje zraven Mesec... Realeno, tako izjavo sem pričakol od Levice in ne od Goloba...

optiplex

Guru
13. dec 2015
3.428
1.916
113
A je še koga strah razen mene?? Gospodarstvo, ki financira državo.... Namesto, da bi ga spodbujali, da bo več prišlo ven, da bodo plače višje... Ga bodo pa še bolj obremenili....

Pa kako prikimuje in se smeje zraven Mesec... Realeno, tako izjavo sem pričakol od Levice in ne od Goloba...

Nobenemu ni jasno.
ni jim jasno, da z večanjem minimalke izenačujejo kvalificirane in nekvalificirane delavce, povečujejo inflacijo....
Druga stva z povečanjem minimalke so srednji sloj z froci naredili kreditno nesposobne.
+ napovedane obdavčitve premoženja...

hehe kako se bo to končalo...

jest vem na zavodu za zaposlovanje...

• Všeč mi je

optiplex

Guru
13. dec 2015
3.428
1.916
113
mislim sej se vidi da golob kima al Mescu al Fajonovi, svoje ideje nima...tako vsaj zgleda.
Vse kaže, da ga držijo v šahu. Lumparije na Gen-i pač morajo biti skrite. Sej račun v Romuniji je prišel iz KULovega zelnika...

Stresanje floskul, kaj bo folku denar, raje ga obdavčino, če ne ga bojo zapravili je skrajno sprevrženo, meji že na črni humor. Da je mandatar tako prizadet, to še pr Šarcu nismo doživeli..

pa smo poslušali od bobov, pušk, koruz, tople vode, bazenov.....

noro

• Všeč mi je

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
749
169
43
Ocena psihoanalitika Vodeba nekako takole: Golob je v deliriju. Dejansko misli da je sam zmagal volitve. Volitve je zmagal antijanšizem in do zmage so mu pomagali drugi. Ljudje so pa na podlagi negativnih čutstev in besa do Janše volili Goloba. In pri tem ne gre za racionalnost, in kaj je dobro, pravično itd. Golob ne bo poslušal nobenega strica iz ozadja, ki mu bo govoril da naj umiri konje in bo delal pizdarije dokler se ta koalicija ne sesuje sama vase.
Če kdo najde tisti intervju na nova24 ga naj prilima vredno ogleda

MrDaco

Guru
11. sep 2007
8.222
2.875
113

Vsakemu ki ni na nivoju 5 letnika je tak strah popolnoma upravičen. Ampak pojdi malo komentarje na recimo 24 ur prebrat. Strah, resnično strah te je lahko koliko ljudi te obkroža ,ki so dejansko pod nivojem 5 letnikov, in imajo volilno pravico da tebi in meni krojijo usodo.

Nazadnje urejeno:

sandra

Guru
10. dec 2007
4.373
1.575
113
Sej volilci Goloba so veseli, minimalc gor, penzije gor. Premoženja in denarja na banki nimajo.
Ko pa omeniš da bodo šle cene gor več kot minimalc pa rečejo to pa ne.

• Všeč mi je
Reactions: Matey in koliko

R0KY

Guru
30. apr 2010
3.716
572
113
Vsakemu ki ni na nivoju 5 letnika je tak strah popolnoma upravičen. Ampak pojdi malo komentarje na recimo 24 ur prebrat. Strah, resnično strah te je lahko koliko ljudi te obkroža ,ki so dejansko pod nivojem 5 letnikov, in imajo volilno pravico da tebi in meni krojijo usodo.
a se cudis? poglej kok ljudem se tud googla ne da odpret, raj sprasujejo na fb,tw, itd...