Idiotizmi Bratuskove vlade

wd40

Guru
10. dec 2007
2.640
695
113
Bešič se spominja, da se je leta 2013 zbralo kar nekaj zdravnikov, ki so imeli enak cilj: končati korupcijo v zdravstvu. »Takrat je bilo zanimivo. Jaz sem takrat neskončno ur presedel na protikorupcijski komisiji in nacionalnem preiskovalnem uradu,« je dejal. Direktor NPU naj bi mu takrat zagotovil, da se nima česa bati ter da pazijo nanj. »Takrat je do mene prišla informacija, da je takratna predsednica vlade Alenka Bratušek za vsako ceno rekla: 'Dajte Breclja in Bešiča utišati, to je nesprejemljivo, kar se dogaja,'« je razkril ortoped. Kot pravi, sta nato kasneje odnehala, saj da sta v prvi vrsti kirurga in ne politika.

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
29.103
9.390
113
Kako pa to, da jo ti tako zagovarjas? Kak poseben razlog?
Toretto ve :cheer:
Family.jpg

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.575
1.438
113
40
Nismo si tok blizu politično. Ampak zadnje čase se je desnica (celo v tem primeru s podtikanjem) spravila nanjo in me zanima zakaj.

koliko

Guru
21. avg 2007
3.772
1.499
113
SV SLO
In zato rabiš izmišljene stvari? Če je tako pokvarjena zakaj kej pokvarjenega najdejo?
1. ko je umrl poslanec SAB se je veselila, da bo namesto njega prišla v parlament, čeprav je v svoji volivni enoti dobila zelo zelo malo glasov. Obnašala se je napihnjeno arogantno.....
2. vedno si izmišljuje nove matematične zakonitosti recimo 25.000% popust, dobro enkrat je lapsus ampak ona je bila sveto prepričana, da to gre in je še parkrat omenila 25.000% popust.
3. politično kariero je začela v PS ljubljanskega šerifa potem pa ko je zavohala mandatarstvo je ustanovila famozni SAB
4. Cela njena politična pot temelji na vi dont nid manij vi nid onlij tajm. Tajm ji trenutno ne dela ravno usluge.
5. https://siol.net/novice/slovenija/s...premierka-narocila-moje-utisanje-video-570863

Nazadnje urejeno: