Ibiza - prostor še za eno osebo zelo ugodno

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Od 17-24.7.2010 gremo na Ibizo. Zgodilo se je tako, da je nekdo odpovedal, in sedaj imamo prostor še za eno osebo. Cena je okrog 450 €, v ceni pa je vključeno letalo in en najbolših hotelov na Ibizi (po ocenah gostov je trenutno na prvem mestu) all inclusive. Najraje bi imel za družbo punco. Za več info pišite na privat.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik Freenasty pravi:
Najraje bi imel za družbo punco.

Sigurno, kdo pa ne? Pa najbrž je zaželjeno da je simpatična in zelo odprta kajne?
evil.gif
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
To je bol VIP varjanta...če bi šla zdej rezervirat direktno na spletno stran bi bila cena 1580 eur samo za hotel brez letala za isto sobo kot sem jaz dobil za 680 eur za 3 osebe, s tem da je ta hotel zaseden že par mesecev. Lani je bil polpenzion s kompasom 2400 eur za 3 osebe v tem hotelu. Tako, da na žalost ne boste mogli dobit za tako ceno tega hotela...pa tudi drugi slabši bojo verjetno dražji. Letalo sem pa rezerviral kar easyjet iz Benetk. Je še ena varjanta Ryanair iz Trevisota, ki je verjetno še bolša, ker easyjet leti komaj zvečer gor...
 

absistem

Pripravnik
3. sep 2008
550
0
16
Ljubljana - Vič
Če si mislu da boš res katero našel..haha..

Komu pa je lahko sploh do tega da gre z neko x družbo, ki je sploh ne pozna na tedenski dopust?! Keš pičkam? Pedrom?
 

Freenasty

Pripravnik
10. jun 2008
140
0
16
Sem našel in sem dobil dosti ponudb...hehe...ne vem zakaj si misliš da bi se keš pičke prijavljale, saj si same plačajo....V glavnem so se javljali fajn ljudje, ki hočejo it dol žurat, na koncu sem pa izbral nekoga, ki ga poznam že od prej in pozna tudi večino drugih, ki grejo z nami dol.