I-GO skini

krava

Majstr
5. sep 2007
3.620
304
83
www.kacnje.eu
Kateri skin pri I-GO uporabljate? Če sploh katerega seveda.

Sam sem bil doslej zadovoljen z originalom, vendar me moti, da so med vožnjo (v Cockpitu) podatki in gumbi za aktivacijo spodaj zaslona in se tako posledično prevečkrat po nesreči pritisnejo. Sedaj iščem kaj, kar bi imelo v cockpitu podatke na strani ali zgoraj - ali pa, da jih sploh ne bi bilo. Kako hitro vozim, mi kaže tudi avto
stupid-1.gif


Kaj torej uporabljate? So kakšne prednosti ali pa gre le za šminko.
10.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
EDIT: sem zaj***l ! Ne uporabljam iGO, temveč Mio.
Hvala Mamomu za opozorilo ...
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
JAz sem probal vse živo od skinov... na koncu ugotovil da je še najbolje original.. nič ne šteka se ne sesuva in .... je pač mal manj fensi in mal manj podatkov ampak za tisto kar se rabi je vsega dovolj.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hja, tudi sam sem na iGO uporabljal oziroma pregledal sem veliko skinov. Nekateri so lepši, drugi spet ne, tako da kaj so slabosti določenih skinov je težko reči, saj itaq vsi opravljajo isto nalogo, s tem, da ima pač uporabnik pri enih več podatkov na monitorju kot pri drugih.
No, če si sovoznik je to pozitivno, drugače pa človek nima časa nonstop bulit na ekran, je treba tu in tam tudi na cesto pogledat ,,,
smile-1.gif
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Uporabljam AndySK 8.5.1 na dlančniku v Landscape modu. Vsi podatki so na strani, si jih lahko sam izbiraš in jih po potrebi med vožnjo odstraniš, da je ekran čist in jih v vsakem momentu lahko prikličeš nazaj
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
AndySK 8, ker mi 8.5.1 ne dela:)

Drugače je pa AndySK dosti boljši in preglednejši od originala...
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Jaz občasno uporabljam skin Riks4.6i, vendar se mi zdi precej manj pregleden kot pa original. Skoraj preveč hoče biti podoben Miomap-u. Meni je ljubši original. Naj mi nekdo napiše kako prilepim nek file, pa ga bom prilepil(Riks4.6i).
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Bom tole staro temo ponucal, da ne smetim. A mi lahko nekdo, tko po kranjsko, razloži, kako naložim skin (Dimka, recimo) na Igo 8.3.2. Nikakor mi ne rata, al česa ne razumem al se mi pa z leti možgani kisajo.

Prosim razlago za totalnega butlna (kar sem očitno postal), ne v dveh besedah.


Hvala lepa.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Riks in Dimka sem uspel, mi je obe dalo na voljo, potem sem Dimko snel, ker mi ni všeč, naložil še kikker, mi da samo Riks na voljo. Mamujim, jaz bom obupal.
 
Nazadnje urejeno: