Huawei P9 lite

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
Pozdravljeni!
.... rabim telefon z dvema sim (privat/služba) in mi je nekako ta padel v oči.
Zanimajo me predvsem praktične izkušnje s tem telefonom .... npr. predvsem kvaliteta slik, pa še nekaj me bega, na Simobilovi strani piše da ima Corning Gorilla Glass, na Gsmareni to ni omenjeno..... pa koliko naj bom pozoren na sar vrednosti .... je kr visoka glede na konkurenco....
Ne bi rad da se mi ob prvem padcu na tla razbije ekran...

Mogoče predlagate kakšno alternativo .... kitajc?


(če bi kje dobil Xperio M5 dual sim jo kupim takoj)

lp
hvala
 
Nazadnje urejeno:

casio

Pripravnik
19. nov 2014
530
17
18
Super telefon! Kvaliteta slik je v redu, ni pa presežek. Nima Gorile ampak navadno steklo in boš razbil oba, če ga boš metal po tleh. Ko ga kupiš dobiš tovarniško nameščeno folijo in meni se po slabe pol leta ni odlimala ali spraskala. Ob nakupu sem zraven vzel dodatno steklo, ker nisem vedel za folijo in mi sedaj stoji na polici hehe
Če te še kaj zanima kar vprašaj
smile-1.gif


ps: lahko pa še malo počakaš na prodajo p10 lite pri nas
 

musicfreak

Pripravnik
26. apr 2012
677
0
16
Tudi sam sem kupil P9 Lite pred kratkim. Zelo zadovoljen in na srečo nisem kupil Iphone 7, kot sem nameraval najprej, al pa Xperia Z5. Baterija mi zdrži 2 dni, če si samo parkrat na dan kaj napišem preko sporočil, opravim kak klic in poslušam glasbo 5-6 ur na dan, Drugače pa dober dan. Edini razlog, ki ga vidim, zakaj bi človek kupil dražji telefon od tega je v tem, če hoče odlično kamero in top video. Ta je samo solidna. Sicer pa lahko sam oceniš v testih telefona po netu, kjer maš dosti galerij.

Dober telefon, ampak če ti je vseeno da ni celega črnega oz ti je vseeno glede barv, še poglej Honor 6x. Še malo boljši, pa samo par evrov dražji.
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
530
17
18
Tudi so vredu. Jaz še nisem slišal pripomb in za nizko ceno ponujajo veliko. Katerega si si ogledal?
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
530
17
18
Huawei p9 lite stane 230€, Moto z play pa skoraj 500€? Če nimaš omejen budget se še malo stegneš in dobiš že velikega P9, kjer imaš še poleg vsega 3 leta garancije. Poglej še znamki Xaomi in Meizu
smile-1.gif

In karkoli boš kupil boš prezadovoljen proti zdajšnjemu Samsung xcoverju
 

danielt

Fizikalc
3. jun 2008
1.062
18
38
P9 lite me pride 6€/mesec, lenovo pa 13€/mesec, p9 pa ni dual sim. Budget ni da je lih neomejen .... sj mi je malo prevec.... sam ce je masina dobra bi mal stisnu zobe
smile-1.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
Lasniki P9 Lite eno vprašanje.

Torej ta teden sem pri simobilu vzel omenjeni telefon, katerega je včeraj od mene odkupil brat.

Težava je sledeča, telefon se polni zelo zelo počasi, cca 8ur do napolnjenosti.

Kakšne imate izkušnje ostali lastniki omenjenga telefona s polnjenjem?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
9.324
2.696
113
Po moje te malo heca. 3-4 ure ni normalno. S kakšnim polnilcem polni?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.133
350
83
Goriska
Sva potem ugotovila, da je bil kriv nek no name usb china kabel, ker polnilec uporablja kar od prejšnjega htc-ja, original kabel pa se mu je pred kratkim strgal in je kupil nekaj poceni z ebaya.

Torej sedaj deluje s htc-jevim polnilcem in original huawei kablom normalno pravi.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Žena ga ima 78 mesecev in je z polnjenjem tako kot sem napisal prvič in še dva ali tri krat ga je res polnil skoraj 8 ur sedaj pa 3-4 uretorej se je čas zmanjšal, hitrejše polnjenje sproža kar opazno ogrevanje baterije oz. telefona torej z original polnilcem ki je zadosti močen in varen za polnjenje in ničim drugim pač ima tako časovno lestvico za polnjenje in tu se ne da nič spremeniti-- edino da ga uničiš kako drugače -
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.538
291
83
Za normalen čas polnjena če gre za običajno polnjene baterij je 2 ure in 30 minut približno kar je več pa ni normalno..

3 do 4 ure sigurno ni normalno..
wink-1.gif
 
22. jul 2007
13.323
1.605
113
124
Citat:
Uporabnik retro pravi:
Žena ga ima 78 mesecev in je z polnjenjem tako kot sem napisal prvič in še dva ali tri krat ga je res polnil skoraj 8 ur sedaj pa 3-4 uretorej se je čas zmanjšal, hitrejše polnjenje sproža kar opazno ogrevanje baterije oz. telefona torej z original polnilcem ki je zadosti močen in varen za polnjenje in ničim drugim pač ima tako časovno lestvico za polnjenje in tu se ne da nič spremeniti-- edino da ga uničiš kako drugače -
Zamenjaj polnilec
wink-1.gif