Hotmail in Yahoo (pošta)

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
meni ni jasno kaj se dogaja ..na obeh imam ustvarjen račun na katera konstantno prejemam določene maile. Ampak ugotavljam, da mi niti eden niti drugi ne shranjujeta zgodovine prejetih mailov..kaže mi samo za nekaj dni nazaj
confused-1.gif
Poslana sporočila pa mi kaže OK, torej za celo zgodovino nazaj (do 6.2011)

Yahoo kaže podobno sliko in sicer, prejeta sporočila samo za zadnje 14 dni, poslana pa normalno od začetka. Res ne vem, kje se skrivajo ostali maili. Pregledal sem že vse (vsaj mislim tako) nastavitve, pa nikjer ne najdem kakršne koli nastavitve ali filtra ki bi omejeval prejeta sporočila. Sicer imam oba računa nastavljena tudi preko pop strežnika v outlooku, da se vsa sporočila shranjujejo lokalno..čeprav sem nedavno nalagal sistem na novo in si predhodno nisem shranil podatkovnih datotek in je šlo vse u 3 pm. Zdaj pa bi rabil videt neke maile za nazaj in mi ni jasno kako do njih
uf-1.gif


any ideas?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.326
664
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
v yahoo-yu sploh nisem našel nobenih nastavitev za POP posredovanje, tako da ne vem, kje bi tukaj lahko kaj zajeb..razen če po defaultu iz strežnika pobriše vso pošto, ki leti v Outlook. Mogoče bi bilo bolje, da bi imel v outlooku nastavljeno za oba maila IMAP protokol ne pa POP.

no zdajle sem v hotmail računu našel tole nastavitvev. Zgleda da je bil (vsaj za ta račun) tu problem:


in ko sem pobrisal podatkovno mapo (ko sem na novo nalagal winse) je očitno pobrisalo tudi maile iz hotmail strežnika. Čeprav kot rečeno, poslana pa so vsa ostala. Tu ni logike al pa sem jaz
bonk.gif
in tega pač ne razumem.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Potem je edina rešitev, da zaženeš kak program za obnovo podatkov in tako potegneš ven stare maile.

Za yahoo sem tudi sam gledal nastavitve in nisem nikjer našel, da bi lahko nastavil, da jih briše.
 

oriolus

Fizikalc
12. avg 2009
3.787
15
38
124
Na mojem yahoo računu je najstarejši mail star dobrih 15 let (3.4.99)
To je mapa inbox. v mapi spam pa jih briše in je najstarejši star štiri dni.