Hotel na Dunaju

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Rabim sleep-over hotel naslednji teden, lahko kdo kaj priporoča?

Grema čeknit predbožični Dunaj, pa bi se pol pijana ko klade okol 2 zjutraj nekam vrgla prespat do zajtrka in nato še malo v mesto
pa domov.


Kaj priporočate? Resnično nerabi bit nič posebnega, ker tak kot bom pijan se niti štuka nebom spomno, kajšele kako je
soba zgledla, samo da ima tuš, druga ne rabim, niti zajtrka ker ga bom itak prespal dok me ne poknejo s sobe.
smile-1.gif



Torej, kaj mamo?


Lahko je tut hostel, nema veze samo da se z mojo pomečema po postelji in se spočijema.

Kje rezervirat?
confused-1.gif
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
jaz sem bil letos poleti

Storitev: Namestitev v hotelu Intercity, 4*, Dunaj
Cena na osebo: 73,00 EUR
Odhod iz: lastni prevoz
Datum odhoda: xx.xx.2010
Trajanje: 2 dni
1x 2 posteljna soba, NZ

manjši hotel sredi mesta. Nič posebnega, majhna soba, je pa ok za prespati.
smile-1.gif
zajtrk je bil OK!
Aja, pa imajo parkiranje urejeno čez cesto v parkirni hiši.. subvencija! tako da je poceni vse skupaj
smile-1.gif
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.319
297
83
39
Ljubljana
mi smo dal 31eur po osebi z zajtrkom v enmu hotelu, 12km vn iz centra, mislm da je hotel bolj za smučarje, drugače mirno, brezplačen parking, samopostrežn zajtrk
wink-1.gif


samo pomoje ti nebo ušeč ker si napisu da boš nabasan tko da se ti nebo dal furat še do hotela
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
tista opcija,ki sem jo jaz napisal je za dan 36,5eur na osebo + samopostrežni zajtrk pa še sredi mesta je.
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Moj glas gre isto za meininger na columbussgase....Sem prišel tja zvečer in so mi rekli da nimajo več nič fraj pa sem rekel če res nimajo niti ene postelje frej. pa je rekel da to pa ni problema in me je dal k enim 4im zraven....oni so itak vsi spali ko sem prišel. sem šel pod tuš (vse zrihtano) zjutraj sem vstal pred vsemi, šel na zajtrk(še 2 sendviča sem naredil za po poti :D) in gasa dalje...pa res je blo za male pare čeprav se točne cene ne spomnem... Tako da tistih 4ih v sobi sploh nisem videl budnih... Pač je celo noč tv gorela samo sem bil tako utrujen da sem v momentu zaspal
wink-1.gif