HOTEL MARINA SELCE

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Ali je mogoce kdo ze bil tu na pocitnicah ali mogoce kaksen vas znanec ?
Zanimajo me izkusnje,hrana,toplota in cistoca bazena,namestitev....
Z zeno nameravava prebiti tu en podalsan januarski vikend.
http://www.hotel-marina.net/
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Če prav vem je ta hotel šel poleti v stečaj in goste so postavili v sredi sezone na cesto. Kako je sedaj nimam pojma, očitno spet na polno delajo. Lepo če jim je uspelo stečaj tako hitro speljat.
 

vogel1

Fizikalc
6. sep 2007
234
32
28
Evo mene vtisi: v stečaj je šla Jadranka (na polno ga sedaj renovirajo - kupili Rusi),Marina je v lasti gazde iz Ogulina ( gradbena firma) imel pa so težave s plačami lansko poletje ja pravjo kelnerji pa so hitro poštimal! Torej sobe odlične- primerne 4*, klima ,kopalnice obnovljene+masažni tuš:) Internet preko kabla v sobi gratis, v okolici recepcije brezžičen! Hrana odlična, več kot dovolj ,raznovrstna (polpenzion) Le bazen je nekolko skromnejši( viš. 1.35m) vendar dokaj čista morska voda in zvečer lučke to odtehta! Levo od hotela Selce dop na kofe( 10 min), opoldan Crikvenica desno pribl. 30 min po rivi na ribe! Skratka za 35 evrčkov ( 38 s pogledom na morje) se po moje splača! Še to, 28.1 imajo hotel poln - ohcet. Upam da sem kaj pomagal. Lp PS Pivo -v hotelu 15 kun,v konzumu 6 pirov 4evre:)
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Najlepa Hvala ,to je samo se utrdilo mojo odlocitev,zvecer po sluzbi grem rezervirat.
Za 35€/dan te pri nas se pozdravijo ne.
Lp.