hostel, apartman sarajevo ali beograd

aviator

Fizikalc
20. avg 2007
6.200
0
36
Kransterdam
Mogoče kdo obvlada kšn hostel al pa apartma, kjer imajo dobro varovano parkirišče, seveda nočem ostati brez avta
17758-icon_confused.gif
 

Rajc

Pripravnik
22. jul 2007
571
5
18
v Spirit Hostel, stari del BG pri Kalamegdanu. Top rated hostel v BG, bil tam avgusta in imajo tudi podzemno garažo z varnostnikom, ki je tam 24h.
 
Nazadnje urejeno:

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
KSZ - vprašanju se pridružujem tudi sam, iščem nek hotel tipa Ibis, zajtrk ali polpenzion in urejeno parkirišče. In da seveda ni predaleč iz centra mesta. Pozna kdo kaj primernega?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Ma v Sarajevu imaš teh hostlov in hotelov polno kapo. Lepo je, da siv bližini Baščaršije, zaradi čevapov in ostale hrane. Pa vse je walking distance... Imajo pa ti hoteli velik problem s parkingom, saj nikjer ni prostora, ker je vse stisnjeno. Trenutno sem v Hotelu TELAL, 200m od Baščaršije. Hotel znotraj je majhen in kar lep. Sobe čiste, posebno kopalnica mi je všeč. Cena 25€ enoposteljna soba z zajtrkom. Po telefonu mi je receptorka rekla, da imajo svoj parking in da bo avto na sigurnem. Ok, pridem sem, mater jim j... sem parkiral v ozki uličici pred hotelom. Jutri se bom zajebaval, v rikverc iz te ozke ulice ven...

V Beogradu pa imaš Hotel Mihajlovac na Banovem Brdu nasproti fakultete za gozdarstvo. Lokacija super, parking varovan pred hotelom, hrana dobra, sobe pa katasrofa. Kopalnica kot pred 30-40 leti. Tuš brez zavese in ko se stuširaš potopiš kopalnico garant. Sobe zelo majhne! Sicer je čisto in cena 37€ ni veliko za BG. Osebno v sobi samo prespim, drugače bi bila kriza. je pa miren del mesta in super lokacija! Nad beogradskim sajmom!