Hladilni nahrtbnik

raners

Majstr
4. mar 2008
2.673
337
83
Hej vsem...

Pred verjetno več kot 10. leti sma s punco kupila hladilni nahrbtnik od Campingaz (tega) in ker se že trga skoraj vsepovsod (zasluženo, glede na to, kaj je vse "dal skozi" ;)), iščema nadomestilo... Z dosedanjima sma bila zelo zadovoljna, vendar istih več ne prodajajo...Vredu nama je bil, ker sma lahko not dala tudi npr.: moker dežnik in vlaga (kapljice) niso prišle na zunanjost nahrbtnika in je bil od zunaj suh.

Na spletu sem videl, da Campingaz prodaja že malenkost večje: https://www.campingaz.com/uk/p-27134-urban-picnic-bacpac-30l-cool-bag.aspx

Na morju sem pa tudi videl, da je imel en tega: Quechua 20l (dobijo se tudi 30 litrski).

Merkur ima nekaj podobnega: Living 20l

Ima mogoče kdo tega Quechua doma in kako ste zadovoljni? Ima mogoče kdo kak drug predlog?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.678
2.472
113
sicer ti ne znam pomagat, me pa zanima, zakaj mokro marelo daš v hladilni nahrbtnik?
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.673
337
83
Te nahrbtnike imamo skoraj na vseh potovanjih s seboj... To so nahrbtniki, ki so od znotraj izolirani in "oblečeni" v nepremočljivo oblazinjenje... No, in če imaš kaj mokrega in nočeš nosit v rokah, pač daš v tak nahrbtnik - pač v nahrbtniku lahko nosiš mokre stvari in nimaš nič drugega mokrega...

Aja, pa zanima me, če je slučajno imel kdo kake probleme s temi nahrbtniki na letališčih (na security ckeck ali v samem letalu)? Do sedaj mi nismo imeli nobenih problemov...
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
Hej vsem...

Pred verjetno več kot 10. leti sma s punco kupila hladilni nahrbtnik od Campingaz (tega) in ker se že trga skoraj vsepovsod (zasluženo, glede na to, kaj je vse "dal skozi" ;)), iščema nadomestilo... Z dosedanjima sma bila zelo zadovoljna, vendar istih več ne prodajajo...Vredu nama je bil, ker sma lahko not dala tudi npr.: moker dežnik in vlaga (kapljice) niso prišle na zunanjost nahrbtnika in je bil od zunaj suh.

Na spletu sem videl, da Campingaz prodaja že malenkost večje: https://www.campingaz.com/uk/p-27134-urban-picnic-bacpac-30l-cool-bag.aspx

Na morju sem pa tudi videl, da je imel en tega: Quechua 20l (dobijo se tudi 30 litrski).

Merkur ima nekaj podobnega: Living 20l

Ima mogoče kdo tega Quechua doma in kako ste zadovoljni? Ima mogoče kdo kak drug predlog?

Imam od Quechua in dobro opravlja svoje delo. Spodaj in zgoraj obloživa s "pingvini" in imava na plaži dovolj hladno pijačo in hrano do neke druge ure popoldne.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.673
337
83
Davidoff , kolko litrskega maš? Najbolj gledam 20l, samo včasih bi prav prišlo še kaj več prostora... Je pa 30l že kar visok...

Pa veš mogoče, kje se lahko dokupi "vrečka" za vodo (kot prikazujejo tukaj)?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.859
1.316
113
raners, imam 20l, ker se mi je zdel 30l malo prevelik. Je pa odvisno kakšne imaš dnevne potrebe, meni je fajn za na plažo in za na gumico. Kot je kolega soforumaš napisal, vse to dobiš v Decahtlonu.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune
Jaz imam tega iz Dechatlona in sicer 30l. Meni služi odlično že 2 ali 3 leta. Včasih je bil tako naložen, da sem dvomil da bodo naramnice zdržale, pa je še vedno z menoj.

Glede velikosti, pa bi rekel tako, meni, ki sem skorajda 190cm visok ni prevelik, na ženi z dobrimi 160cm je pa kar konkreten kos opreme.

Sicer pa jih imaš itak v vsakem Decatlonu na voljo v vseh različicah, tako da boš na licu mesta lahko preveril želeno velikost.

P. S.
Camelback vrečo za vodo pa uporabljam Decatlonovo za par € in se obnese odlično.