Hišice v Liki

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Pred časom sem na HTV, v dokumentarni oddaji o Velebitu, videl, da neki tip v Liki turistom oddaja lesene hišice. Lokacija mi ni poznana, saj sem jo spregledal. Kasneje sem ugotovil, da bi to lahko bilo na relaciji Gospič - Karlobag, verjetno v bližini Baških Oštarij. Lastnik teh hišic je dober poznavalec Velebita in kač. Rad bi izvedel točno lokacijo, ker bi rad nekaj dni preživel tam.

Upam, da kdo pozna to zadevo, ali pa je vsaj videl reklamne table ob cesti, ki verjetno obstajajo. Če se bo kdo vozil na tej relaciji, naj bo pozoren in mi napiše kje bi to lahko bilo. Zelo bom hvaležen za kakršnokoli informacijo. Na netu ne najdem nič, niti oddaje na HTV.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Hvala za informacije. Sem vedel, da moram tukaj povprašat.
cool-1.gif


Z ATVji gremo, ja. Vsako leto gremo za nekaj dni in do sedaj smo bivali v Senju ali v Gospiču. Ko pa sem videl to varianto na TV, sem začel iskat kontakt. Zaradi pomanjkljivih informacij nisem našel nič.

Dober potopis. Poznam vse kar je na slikah, razen dela, kjer skoraj ni ceste. Ob prvi priliki ga bo treba poiskat in prevozit. Takšni odseki so najzanimivejši.
cool-1.gif
Iz Zavižana je možen samo povratek nazaj proti Oltarom. V smeri Alana z vozili ne dovolijo več. Pred nekaj leti je bil izgovor sneg, zdaj pa je uradno zaprto.

Gremo na turco
cheer.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Drago pravi:
Hvala za informacije. Sem vedel, da moram tukaj povprašat.
cool-1.gif


Z ATVji gremo, ja. Vsako leto gremo za nekaj dni in do sedaj smo bivali v Senju ali v Gospiču. Ko pa sem videl to varianto na TV, sem začel iskat kontakt. Zaradi pomanjkljivih informacij nisem našel nič.

Dober potopis. Poznam vse kar je na slikah, razen dela, kjer skoraj ni ceste. Ob prvi priliki ga bo treba poiskat in prevozit. Takšni odseki so najzanimivejši.
cool-1.gif
Iz Zavižana je možen samo povratek nazaj proti Oltarom. V smeri Alana z vozili ne dovolijo več. Pred nekaj leti je bil izgovor sneg, zdaj pa je uradno zaprto.

Gremo na turco
cheer.gif

Dovolijo, pravkar prevozil. Je sicer rampa, a je majster rekel, da če prideva spodaj, lahko greva...
priden.gif