HiFi ojačevalec z aliexpressa

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.087
469
83
v domačem gymu imam en star jvc stolp, pa sedaj sem dodal aiwa zvočnike. original so bili prešvoh.
pač oboje je staro vejretno cca 15 let.

malo brskam po aliju, pa mi pokaže ojačevalce...

Ali je to kaj boljše kot imam sedaj. Je smiselen nakup. Bi sploh kaj pridobil?
Samo, da vem, če sploh razmišljam kaj o menjavi ali je to na približno istem nivoju, kot imam sedaj?

 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.526
6.272
113
Prebereš (negativne) reviewe pa vidiš kaj pričakovat...

Sicer mene bolj zanima zakaj limate linke do vietnamskega alija, da mi pol vmes meče vietnamščino.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.087
469
83
Prebereš (negativne) reviewe pa vidiš kaj pričakovat...

Sicer mene bolj zanima zakaj limate linke do vietnamskega alija, da mi pol vmes meče vietnamščino.
oceno ima 4.8 in kar veliko nakupov. Vem ja, da jih večina napiše review, že takoj ko poštar pozvoni... Sam vseeno je dober odziv...
negativne komentarje pa čist vedno najdeš.

Zakaj od vietnamskega... nimam pojma. vpisal sem aliex... com in potem mi je to ven vrglo. sploh nisme gledal. tudi mene včasih jezi, ker me dvojno preverja, za login. ali pa mi v nemškem jeziku vse piše... nimam pojma po čem to gleda. saj ima vse moje piškotke in lokacijo...
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.526
6.272
113
Zakaj od vietnamskega... nimam pojma. vpisal sem aliex... com in potem mi je to ven vrglo. sploh nisme gledal. tudi mene včasih jezi, ker me dvojno preverja, za login. ali pa mi v nemškem jeziku vse piše... nimam pojma po čem to gleda. saj ima vse moje piškotke in lokacijo...
Ko enkrat klikneš na link, ki se začne z xx.aliexpress.com (xx je kratica jezika), si "okužen" in boš od takrat naprej obsojen na tisti jezik. Do brisanja cookiejev in ponovnega logina. Iz strani aliexporessa povsem debilna logika. Ampak tako je s kitajci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: smrkec