HELP! ne najdem apartmaja/lokacije za avgust 2015

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
214
35
28
17.325776N, 23.254786E
Stvar je taka, da sem v zadnjih letih obredel kar nekaj Jadrana, zdaj sem pa pravkar prišel do konca gugla, adriagate-a, adrialina, bolhe, njuškala in vseh ostalih iskalnikov.
Brez uspeha.
Mi lahko kdo najde kak link, ali pa da priporočilo/nasvet?

Pogoji: HR obala in otoki z mostom, app. za 5 ljudi, max. 90€/dan, možnost kolesarjenja, plaža brez pretirane gužve. Mivka in skale odpadejo.

V bistvu imam še kakih miljavžent zahtev, ampak če vam naštejem še eno, me boste najbrž doživljenjsko banali.
17758-icon_confused.gif

Aja, še to: v Pakoštanih so vsi v žlahti (vsi se pišejo Krpeta) in vsi imajo vse zasedeno.
uf-1.gif
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Ko ravno omenjaš Pakoštane;
Lani smo tik pred odhodom (na uč ene dva tedna) sredi julija sneli dokaj sprejemljiv apartma v Pakoštanih preko AirBnB.
Ampak hoditi tja zaradi plaže je pa strel v koleno.
 

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
214
35
28
17.325776N, 23.254786E
Bil na Čiovem lani. Slatine. Cesta do Trogirja je za kolesarit bolj žalost. En dan je bila v morju svinjarija.
Dodatne želje? V bistvu nič kaj posebnega. Najbolj so mi všeč kampi. A prikolico rentat je mišn imposibl, hiške so pa predrage. Za šotor pa nisem.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Mi smo letos nabavili hiško v Solarisu.

Pa kaj ste vsi cepljeni s temi bicikli? (ne zamerit) Res ne vem, kaj je to tak fajn po vročini gonit (ne vem če je to sploh zdravo)

Hiška predraga?

5 komadov vas bo noter, za teden dni pride malo pod 1200 eur vrhunska ****, to je 34 eur po osebi na dan, če vas je 5...

Ne vem no.

Najbolj sem videl kolesarje v Malem Lošinju, tam je ok urejene ob obali za gonjenje, drugje pa nisem bil pozoren. Prej otoki kot obala.
 

ideolog

Fizikalc
16. feb 2012
214
35
28
17.325776N, 23.254786E
Ne, saj ne gonimo. Zgolj toliko, da se kam zapelješ: raje z biciklom na krajši izletek, kot pa v razbeljen avto. Al pa zvečer malo naokrog.
Glede cene: apartmaji so tam 60-80€ / teden, hiška pa 120+. Raje trije malo skromnejši dopusti letno, kot pa en dražji. Več pa finance ne dopuščajo.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Pa kaj ste vsi cepljeni s temi bicikli? (ne zamerit) Res ne vem, kaj je to tak fajn po vročini gonit (ne vem če je to sploh zdravo
že dve-tri leta opažam, da so na CRO obali samo SLO kolesarji....
da ne govorim o Istri, tam se mi zdi da ej prav ivazija SLO kolesarjev....ki se po možnosti med samo še pogovarjajo med vožnjo...če se temu lahko sploh reče pogovor, prej vpitje med udeležensi kolone...
bonk.gif


v glavnem
bonk.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Citat:
Uporabnik ideolog pravi:
Ne, saj ne gonimo. Zgolj toliko, da se kam zapelješ: raje z biciklom na krajši izletek, kot pa v razbeljen avto.

Odpreš vse štiri šipe, da pihne ven ta hudo vročino, klimo pustiš prižgano kar ob odprtih šipah in odpelješ, avto je tik tak super za prevažanje. Preizkušeno v veliko hujši vročini, kot jo najdeš na Hrvaškem. Na kolesu ti pa cel čas žge in piha v čebulo...
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.881
2.182
113
v drugi polovici razmisljam da bi oddal priklico na pagu, vendar tebi itak datum ne ustreza
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Citat:
Uporabnik ideolog pravi:
Ne, saj ne gonimo. Zgolj toliko, da se kam zapelješ: raje z biciklom na krajši izletek, kot pa v razbeljen avto.

Odpreš vse štiri šipe, da pihne ven ta hudo vročino, klimo pustiš prižgano kar ob odprtih šipah in odpelješ, avto je tik tak super za prevažanje. Preizkušeno v veliko hujši vročini, kot jo najdeš na Hrvaškem. Na kolesu ti pa cel čas žge in piha v čebulo...
pogovor gluhih
bonk.gif

Imaš prav, avto tako hitro spraviš na normalno temperaturo
Po drugi strani pa vožnja z biciklom in čelado tudi pri 30+ ni noben baubau. Še največji problem so kolena - te lahko malo zapeče če se dlje časa voziš
smile-1.gif
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.881
2.182
113
če je poletje kot je treba ne tako kot lansko leto potem je zjutraj res najboljše... ponavadi sem štartal okol sedmih naredil eno 50ko in je bilo čist ok.

drugače pa sem tudi sredi dneva naredil 100ko pa ni bilo prav hude panike le več je bilo treba piti
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
In kaj zdaj razpravljate če je kolesarjenje OK ali ne??? če je človeku za kolesarit naj kolesari. Ne vem kaj je potrebno toliko filozofije
bonk.gif
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Citat:
Uporabnik ideolog pravi:
Stvar je taka, da sem v zadnjih letih obredel kar nekaj Jadrana, zdaj sem pa pravkar prišel do konca gugla, adriagate-a, adrialina, bolhe, njuškala in vseh ostalih iskalnikov.
Brez uspeha.
Mi lahko kdo najde kak link, ali pa da priporočilo/nasvet?

Pogoji: HR obala in otoki z mostom, app. za 5 ljudi, max. 90€/dan, možnost kolesarjenja, plaža brez pretirane gužve. Mivka in skale odpadejo.

V bistvu imam še kakih miljavžent zahtev, ampak če vam naštejem še eno, me boste najbrž doživljenjsko banali.
17758-icon_confused.gif

Aja, še to: v Pakoštanih so vsi v žlahti (vsi se pišejo Krpeta) in vsi imajo vse zasedeno.
uf-1.gif

Če je takšno veselje do kolesarjenja in plaža, kot jo opisuješ, bi bila morda za vas Fažana. Kolesarskih poti neomejeno, plaža kamenčki, majhno naselje.
Sicer poznam celotno jadransko obalo, ampak glede na tvoje želje se mi zdi Fažana (z okolico) še najbolj primerna.