Hajdoše

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Nekje mi je prišlo na uho, da naj bi se v Hajdošah dalo vozit s supermoto motocikli?!

Malo bi rad kdaj zapeljal duka na sprehod po kakšni progi in ta v Hajdošah mi je najbliže.
grin1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Povej kdaj boš gor da te pridem malo pogledat, tudi nisem tako daleč (5 km)
smile-1.gif

Bi prišo pogledat kak bom vtrgal kombinizon, odlomil smerokaze in pokrampal čelado?
grin1.gif


Ma letos tak ne vem, če bo kaj še časa za to.

In kdo je lastnik steze?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.323
944
113
Titograd
Točno to bi prišel gledat
smile-1.gif
kdo je lastnik ne vem, še precej let nazaj še z mopedom sem se lahko po mili volji preganjal po njej ne da bi koga kaj vprašal. Itak ni bilo žive duše blizu
 

pinKING

Pripravnik
1. sep 2007
518
7
18
ORANGEland
www.trenutkiveselja.si
Eh saj ne rabis vse takoj polamat, lepo pocasi stopnjujes tempo pa je :D

Se bom pozanimal, kar bo malo trajalo. Mislim pa da je na pisti napisana tudi kontaktna stevilka. Zapelji se mimo pa poglej, ce se jaz prej ne javim.

lp
 

Matrix

lawyer
20. jul 2007
238
0
16
Ptuj
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Nekje mi je prišlo na uho, da naj bi se v Hajdošah dalo vozit s supermoto motocikli?!

Malo bi rad kdaj zapeljal duka na sprehod po kakšni progi in ta v Hajdošah mi je najbliže.
grin1.gif

Načeloma se lahko prideš vozit kadarkoli po mili volji, razen če so gor slučajno že gokarti... kar pa je bolj redko.
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Matrix pravi:
Citat:
Uporabnik YuGec pravi:
Nekje mi je prišlo na uho, da naj bi se v Hajdošah dalo vozit s supermoto motocikli?!

Malo bi rad kdaj zapeljal duka na sprehod po kakšni progi in ta v Hajdošah mi je najbliže.
grin1.gif

Načeloma se lahko prideš vozit kadarkoli po mili volji, razen če so gor slučajno že gokarti... kar pa je bolj redko.

Danes je lep dan in verjetno se bom po formuli peljal kaj pogledat na stezo, da vidim kako sploh zadeva izgleda. Upam, da bom znavigiral do tja, ker ne vem točno kje bi lahko bila!?
redface-1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Tista rdeča pika čez dravo?

Bil na poti, ampak me je po petih kilometrih dobila manjša ploha in sem se kar domov vrnil...grrr
rolleyes-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Tista pika je ja.
Se mi zdi, da je lepo označeno kako se pride do kartodroma, če ne pa vprašaj koga na poti
smile-1.gif