gsm sim kartica predplačniška za alarm

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
950
24
28
pozdravljeni a ima kdo slucajno se kaksno gsm staro sim karico da mu se deluje pa da je ne rabi vec. Ampak mora biti 2g ne usim kartica navadna. Ok mogoce sem malo butasto vprasal ampak bolje da razlozim rabim sim kartico ampak gsm da jo lahko vtaknem v alarm ki ima gprs gsm in gps podporo sem probal z tanovo pa me vrze v usa pri aktivaciji. pise pa v navodilih da mora biti izkljucno gsm kartica 2g.kako za vraga naj usposobim gre pa za to zadevo https://youtu.be/KZUJdhIvsGY mogoce je ze kdo tukaj poskusal isto.
 
Nazadnje urejeno:

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
950
24
28
ok ugotovitve sledece

telemach ne dela
mobitel ne dela
simobil ne dela
izimobil hvala dela tudi tebi hvala na informacijah kot tebi tu.
debitel dela vendar predrag
 
22. jul 2007
13.288
1.583
113
124
Btw ali lahko pri operaterjih zahtevaš menjavo za starejšo kartico, zaradi specifike kot v baldrickovem primeru
sprasujem se.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Imaš slučajno kak nasvet kakšen sledilec/alarm za avto kupiti?

Delati mora z vsemi našimi sim karticami in po možnosti za informacijo o stanju poslati samo en sms in ne dva ali celo tri, kot sem imel pri neki stari sledilni.
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
950
24
28
trenutno sem nabavil ene cheap shit zadevce a presenetljivo dobro deluje in zelo natancno sm vsi prav obnemeli mas teh na ebayu komlistja inntrave vsak je po svoje dober in slab. izbiras na koncu ti.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Katero si pa kupil?

Tega je polno ampak največji problem je, ker jih večina ne dela z vsemi našimi operaterji in je potem neuporabna.

Sam iščem nek dokaj poceni sledilec, ki dela pri vseh naših operaterjih, in, da po možnosti pošlje samo en sms s podatkom o lokaciji(še to bi bilo fantastično, če bi lahko kar sam določil kakšno obliko smse naj pošlje), ne pa vsakič po tri SMSe kot je to pošiljala prejšnja msledilna naprava.

Pa fajn bi bilo, če bi imela možnost priklopa dodatnih baterij, da ti dela cel mesec brez vsakega polnjenja.
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
950
24
28
jaz sem nabavil gt0005 sam ta nima lastne baterije v tvojem primeru bi izbral gps/lbs kar bom storil tudi sam pri naslednjem nakupu seveda z lastno baterijo.