Grožnje novinarjem

brane_new

Guru
10. feb 2008
9.468
1.575
113
Me zanima rezultat. Ali bo Avstrijki kaj uspelo. Dovolj je izvensodna poravnava.

Zgleda, da ga 2x corona ni nič šuknila. Tip JE nesramen!

• Všeč mi je
Reactions: koliko

Demz

Guru
15. avg 2010
14.236
3.519
113
Idiot je v psihologiji definirana stopnja inteligence, ki je v tem primeru okoli 50. Termin "idiot" ni nobena slabševalnica, ampak v znanosti določena stopnja razvitosti človeške psihe. Tako kot tudi "genij", ki ima IQ nad 130.

Toliko, preden boš spet začel nabijati o levih in tigrih :nigladek: .

Demz

Guru
15. avg 2010
14.236
3.519
113
Kar se pa Avdiča tiče, je pa že zdavnaj prepozen čas da ga nekdo useka po gobcu. Lahko pa tudi po žepu, če ga bo dovolj bolelo.

Avdič misli da je zabaven, je pa navaden žaljivi nastopač. Ok, imaš še manj okusne kot npr. Valič, očitno taki najdejo publiko da si dvignejo ego, to je pa tudi vse.

Ni čisto vsaka domislica humor :poreden: .

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
15.130
3.309
113
kod Džej-Zija
Idiot je v psihologiji definirana stopnja inteligence, ki je v tem primeru okoli 50. Termin "idiot" ni nobena slabševalnica, ampak v znanosti določena stopnja razvitosti človeške psihe. Tako kot tudi "genij", ki ima IQ nad 130.

Toliko, preden boš spet začel nabijati o levih in tigrih :nigladek: .
Nekoč je bila taka oznaka, že dolgo izven uporabe.

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
Osebje foruma
23. jul 2008
35.601
3.805
113
Lahko kdo še od Avdića prilima....da vidimo al je na ravni radia ga ga.... Al na ravni TV Poper...

• Všeč mi je
Reactions: Demz
Lahko kdo še od Avdića prilima....da vidimo al je na ravni radia ga ga.... Al na ravni TV Poper...
ja sam ne popra od začetka...takrat je bil poper okej, kasneje pa je postal kar pač je.....drgač pa če pogrešaš Kobala ga maš na radu Trst A vsako soboto v oddaji Radioaktivni val ...saj oddaja je dokaj okej, sam tist njegov vložek je pa vsaj meni čisto mimo

netko

Guru
25. jul 2007
5.637
1.069
113
Avdič je kriv, ker se norčuje iz ljudi. Kaj če bi tvoj priimek v nemščini pomenil idiot s kratkim kurcem? Pa bi se vesoljno nemško govoreče občinstvo valjalno po tleh od smeha. Tebi bi bilo verjetno vseeno, sploh, če bi to bilo na desničarski radijski postaji.
Najbolj zalostno v celi zgodbi je to da cel jutranji program preberejo in vsi stirje oz sedaj trije niso pol kurca vredni... Kaj vec od norcevanja iz osebnostnih lastnosti drugih niti niso sposobni pri tem da sta med njimi vsaj dva mentalna invalida oz sedaj eden... Skratka podn so bolj tile prijateljcki za drobiz bi se prodali oz so se prodali medtem ko sploh ne vidijo kaksni ispadejo...

• Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe
Najbolj zalostno v celi zgodbi je to da cel jutranji program preberejo in vsi stirje oz sedaj trije niso pol kurca vredni... Kaj vec od norcevanja iz osebnostnih lastnosti drugih niti niso sposobni pri tem da sta med njimi vsaj dva mentalna invalida oz sedaj eden... Skratka podn so bolj tile prijateljcki za drobiz bi se prodali oz so se prodali medtem ko sploh ne vidijo kaksni ispadejo...

sicer se potem vlačijo ven z nekimi dobrodelnimi akcijami, češ glejte kolk smo dobri..o strojeni škodi prej in potelj pa raje ne bi