Grelni brezrokavnik

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Pred kakim mesecem sem kupil grelni brezrokavnik in dva powerbanka. Enega, ki so ponujali zraven, drugega močnejšega pa sem kupil drugje. Težava je v tem, da moram vedno najprej pritisniti gumb na powerbanku, šele nato tistega za vklop grelnika na brezrokavniku. Danes pa se s katerimkoli powerbankom sicer prižge, a po 15 sekundah se brezrokavnik ugasne. Sumim, da je krivda pri brezrokavniku, kakšen čip ali drug element...gumb za vklop je na nekem tiskanem vezju (predvidevam po tipanju), ampak ta je všit.
Je imel že kdo podobne izkušnje?
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Hm. Avto mi ugasne, je kdo že imel takšni problem?
Firma, model???

Glede, da je novo vrneš pod garancijo.
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
A, se pravi po tvoje moras pr o pogledat koliko je še stroma v PB da se grelec sploh prižge....
Dej kaksen link kje in kaj si kupoval, ker da boš z PB napajal grelce kaj več kot 2 minuti je bolj malo verjetno
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.365
993
113
Celje
Obišči stran
Imam en tak softshell od Milwaukee-ja že ene par let. V žep vtakneš 12V baterijo (od njihovega orodja), izbereš moč grelcev in to je to. Na prvi stopnji moči imaš cel dopoldan solidno toplo.
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
Hm. Avto mi ugasne, je kdo že imel takšni problem?
Firma, model???

Glede, da je novo vrneš pod garancijo.
Firma brezrokavnika nima veze, ima pa jo ime prodajalca. Žal računa niso poslali kljub temu, da sem ga zahteval že ob nakupu zaradi morebitnega uveljavljanja garancije.
A, se pravi po tvoje moras pr o pogledat koliko je še stroma v PB da se grelec sploh prižge....
Dej kaksen link kje in kaj si kupoval, ker da boš z PB napajal grelce kaj več kot 2 minuti je bolj malo verjetno

Tista tipka je samo za info, da vidiš, koliko je še moči v PB. Jaz moram že od začetka najprej to pogledati, lučka na brezrokavniku utripne in takrat ga lahko s pritiskom na tipko na brezrokavniku prižgem. Ja vem, moral bi se prižgati brez tega. Telefon samo prištekaš na PB in se sam začne polniti.
Bila je reklama in akcija na FB, pa sem vzel brezrokavnik za 20€+ PB 10000 mAh za 25 €, kasneje sem drugje nabavil še PB 40000 mAh. Nikoli nisem imel stalno priklopljenega razen enkrat, brezrokavnik ima 3 stopnje gretja in na najvišji mi je močnejši PB zdržal 7 ur neprekinjeno. Na srednji ali najnižji jakosti najbrž zdrži še ustrezno daljši čas - nisem preizkusil. Grel pa je super. V podlogi je napeljana neka žica, čuti se, videti pa ne morem, če ne razparam aluminijaste podloge.
Zdaj v glavnem se po parih sekundah brezrokavnik ugasne. Sumim da so mi pač podturili škart robo, zato tudi računa niso poslali, telefona na spletni strani niso imeli, na mailu pa je bil samo avtomatski odzivnik.
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Firma brezrokavnika nima veze, ima pa jo ime prodajalca. Žal računa niso poslali kljub temu, da sem ga zahteval že ob nakupu zaradi morebitnega uveljavljanja garancije.


Tista tipka je samo za info, da vidiš, koliko je še moči v PB. Jaz moram že od začetka najprej to pogledati, lučka na brezrokavniku utripne in takrat ga lahko s pritiskom na tipko na brezrokavniku prižgem. Ja vem, moral bi se prižgati brez tega. Telefon samo prištekaš na PB in se sam začne polniti.
Bila je reklama in akcija na FB, pa sem vzel brezrokavnik za 20€+ PB 10000 mAh za 25 €, kasneje sem drugje nabavil še PB 40000 mAh. Nikoli nisem imel stalno priklopljenega razen enkrat, brezrokavnik ima 3 stopnje gretja in na najvišji mi je močnejši PB zdržal 7 ur neprekinjeno. Na srednji ali najnižji jakosti najbrž zdrži še ustrezno daljši čas - nisem preizkusil. Grel pa je super. V podlogi je napeljana neka žica, čuti se, videti pa ne morem, če ne razparam aluminijaste podloge.
Zdaj v glavnem se po parih sekundah brezrokavnik ugasne. Sumim da so mi pač podturili škart robo, zato tudi računa niso poslali, telefona na spletni strani niso imeli, na mailu pa je bil samo avtomatski odzivnik.
On line nakup? EU trgovina? Potem bos rešil tudi brez racuna.
Samo tale FB akcija me malo skrbi ... odpret konto "porez na budale" in strošek tega nakupa vpises tja
 

scorpion

Fizikalc
25. apr 2008
1.796
77
48
On line nakup? EU trgovina? Potem bos rešil tudi brez racuna.
Samo tale FB akcija me malo skrbi ... odpret konto "porez na budale" in strošek tega nakupa vp
On line nakup? EU trgovina? Potem bos rešil tudi brez racuna.
Samo tale FB akcija me malo skrbi ... odpret konto "porez na budale" in strošek tega nakupa vpises tja

SLO trgovina, čeprav je bil na FB malo drugačen naslov kot je uradna spletna stran. Dostava je sicer bila 2 dveh delovnih dneh preko GLS-a, ob naročilu so mi poslali SLO navodila za izdelek, a kasnejši neodzivi kažejo na neke mučke. Kakorkoli, zaradi 20 € me ne bo konec, raje bom v preverjeni trgovini naročil nov brezrokavnik za par € več.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Pred kakim mesecem sem kupil grelni brezrokavnik in dva powerbanka. Enega, ki so ponujali zraven, drugega močnejšega pa sem kupil drugje. Težava je v tem, da moram vedno najprej pritisniti gumb na powerbanku, šele nato tistega za vklop grelnika na brezrokavniku. Danes pa se s katerimkoli powerbankom sicer prižge, a po 15 sekundah se brezrokavnik ugasne. Sumim, da je krivda pri brezrokavniku, kakšen čip ali drug element...gumb za vklop je na nekem tiskanem vezju (predvidevam po tipanju), ampak ta je všit.
Je imel že kdo podobne izkušnje?

Jaz sem si nabavil en tak brezrokavnik na Aliexpresu. Prav mi pride sploh, ko grem stat na kak travnik v tem mrazu in letim z dronom naokrog. Zelo lepo greje.
Če tvoj ugasne po 15 sekundah je zagotovo krivda na brezrokavniku.

Glede garancije in vrnitve. Če se ne javijo, obvesti o tem inšpekcijo.

Koliko amperski pa je tvoj Powerbank?

Imajo pa na aliju tudi samo to vezje - grelnike naprodaj, kolikor se spomnim okoli 4 EUR. Ne mi rečt za link, ker ga nimam. Pobrskaj.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
hehe, jest se nisem videl brezrokavnika z grelci!

jopic.jpg