Grčija- Zakintos

MihaM

Pripravnik
25. jun 2008
443
0
16
Lahko kdo priporoča kam iti na Zakintos, katero agencijo, kateri hotel, oz. kam defintivno ne?
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Odvisno kaj bi rad. Mi smo bili lani tule > http://www.zanteweb.gr/zakynthos.zante/gr/esperia-hotel

Laganas je texas town. Plaza ni bogvekaj (mivka, ampak zbita tako da je nimas v vseh moznih odprtinah), vecinoma ti marele in lezalnike zaracunajo, mi smo nasli enga fotra, ki jih je oddajal zastonj, ce si pil ali jedel pri njem. Ponoci imas na ulicah horde pijanih mladoletnic in mladoletnikov, vse je v neonkah, skratka je kar pestro. Mi smo imeli sreco in nismo imeli sob na glavno cesto in je bil kar mir, edino butasti rdecelasci zacnejo popoldne obcasno galamit, ko se zbudijo. Do plaze imas 2, 3 minutke hoje. Hotel je hvale vreden, vsaj sobe, jaz sem bil v troposteljni (kljub temu, da sva bila dva notri), prenovljena soba, velika nova kopalnica, kolega je sel avgusta pa so ga ruknili na drugo stran, kjer pa soba baje ni bila tako oh in sploh.
Aja pa zajtr je bil precej bolj normalen kot leto poprej na Kosu. Tu si imel vsaj 2 salami, sir, marmorni kolac, pastete, med, maslo, etc, pac nekaj normalnega. Na Kosu sem samo 2x zajtrkoval instant zemljo in salamo.
smirk-1.gif

Ce imas familijo in bi rad mir, se laganasa izogni.
 
Nazadnje urejeno: