Grčija, Lefkas, ugodni apartmaji itd?

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Gledamo v smeri Lefkasa, letalo - letalo, 7 dni, nobenga polpenziona razn ce je ugoden all inclusive, sredina avgusta, pa me zanima kje najugodneje dobiti normalen apartma, letalo - letalo? Rezervirat moramo sedaj kar bo vrjetno drazje kot ce bi najel cez 1 mesec ko bi sli?

Zanima me kje se ugodno in normalno je, baje je dobro njihove girose natepavat, ke rnimajo standardne hrane?

Pa ce so se kaksne stvari za povedat okol lefkasa, najem avtomobila in se kaksne stvari.
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Ja, Lefkas je prav grozen, samo giros na kubik.Lansko leto sem ga jedel samo enkrat, v Lefkadi imajo samo kafiče kjer ti za zajtrk postrežejo francoske rogljičke, ali pa ameriške pancakes z sirupom ali pa ti brat šiptar tiši burek pod nos sa jogurt.
Nidri ni za preživet, crknil boš od lakote, majo samo kitajsko restavracjo, pa indijsko, pa ena Avstrijka ima na obali restavracijo, kjer nudi vineršnicl s pomfrijem pa pomisli, limona je zraven.Aja , potem je pa še ene sto tavern ki ti nudijo suvlaki- eno meso na palčki pečeno na železnih rešetkah na odprtem ognju, ja pa grška solata, a si predstavljaš olive, paradižnik in bel sir skupaj v skledi.
In pa hajhujše kar ti ponujajo je MYTHOS, strup v zelenih flaškah, če ga samo vidiš beži,sine..
Pa za lažjo prdstavo
1255031-P1040021.JPG
 

Priponke

  • 1255031-P1040021.JPG
    1255031-P1040021.JPG
    102,7 KB · Ogledi: 230
Nazadnje urejeno:

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
hmmmm,mythos ena prvih stvari, zaradi katere se splača iti v grčijo.
Takoj za uzotom z ledom, seveda.

On: je lafkada res tako slaba destinacija?!
confused-1.gif
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
Dejmo še mal izkušenj nanizat v tale topic - letos bi šel dol pa rabim mal več info. Na Krfu sem že bil , na Zakintosu tud, sedaj bi šel pa še sm pol povohat z mularijo...
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Midva sva šla dol s trajektom do Igoumenitse, od tam v Meteoro in naprej na Lefkado. Obvozila otok po vzhodni strani in skampirala na jugu v Vasilikiju. Nič kaj dosti od mesta, je pa dobro izhodišče za obisk plaž na zahodni obali (Porto Katsiki, Egremni, Gialos). Meni sicer ni bila nič posebnega, zato sva po cca. 5 dneh "popokala kufre" in šla na trajekt, ki vozi iz Vasilikija v Fiskardo na Kefaloniji. Tisto je pa čisto druga pesem. Z Lefkado generalno ni nič narobe, ni pa niti noben presežek.