GPS sledilnik

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Tole sem dobil na mail.

http://www.osebnisledilnik.si/index.html

Ni to prva takšna zadeva na trgu, je pa poceni, malo sicer pozabijo bolj omeniti (saj omenijo), da je potrebno nabaviti še sim kartico (res ni draga), vendar pa zna biti veselo, če porabiš kredit na njej
smile-1.gif
potem zadeva ne deluje.

Po drugi strani pa ima že skoraj vsak telefon GPS sprejemnik, tako da lahko enak učinek dosežemo z google latitude storitvijo (androidi že imajo to naloženo).

https://www.google.com/latitude/

In vsak lahko vidi kje si, sam pa določiš nivo natančnosti (luca ali le kraj).
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.251
189
63
Ena off, ampak vseeno.

Tile očitno ne vedo niti imena svojega podjetja. Vsepovsod se pojavlja Geonom d.o.o., na logotipu piše pa
confused-1.gif
 

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ni to prva takšna zadeva na trgu, je pa poceni,

RAVNO NASPROTNO! JE DRAGO KO PES.

Kitajec ma to v maloprodaji za 45 EUR (s poštnino), se pravi je za 55 EUR pri SLO kupcu doma.
enaka zadeva na dealextreme
Če delaš veleprodajno (kot ta preprodajalec s tvojega linka), dobiš nek veleprodajni popust, pa carino moraš plačat poleg DDV - predstavljam si, da te pride cela napravca 50 EUR.
Razmeroma drag uvoznik, a ne?

Kakorkoli, če kdo to rabi, mu namesto te firme, ki zaračuna trikratno ceno, jaz zrihtam "Sedaj SAMO po 129 EUR".
uf-1.gif

Res pa je, da si nisem naredil www strani za reklamo.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik Sulc pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ni to prva takšna zadeva na trgu, je pa poceni,

RAVNO NASPROTNO! JE DRAGO KO PES.

Kitajec ma to v maloprodaji za 45 EUR (s poštnino), se pravi je za 55 EUR pri SLO kupcu doma.
enaka zadeva na dealextreme
Če delaš veleprodajno (kot ta preprodajalec s tvojega linka), dobiš nek veleprodajni popust, pa carino moraš plačat poleg DDV - predstavljam si, da te pride cela napravca 50 EUR.
Razmeroma drag uvoznik, a ne?

Kakorkoli, če kdo to rabi, mu namesto te firme, ki zaračuna trikratno ceno, jaz zrihtam "Sedaj SAMO po 129 EUR".
uf-1.gif

Res pa je, da si nisem naredil www strani za reklamo.

Ja ampak konkreten kos je evropske izdelave, mislim da gre za Teltoniko MH2000 in če misliš da deluje enako potem se motiš. No v osnovi deluje, to je prva razlika od kitajca za 50EUR.

Za igračkanje je pa itak danes dober vsak pametni mobilni telefon in neka zastonj aplikacija. Za profi uporabo (kar je vsaka uporaba namenejan varnosti in zaščiti človeških življenj) so pa namenske rešitve, ki niso poceni. Sicer pa je tako pri vsaki stvari.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, sam pristop mi je podoben kot pri tistem, ko je reklamiral radar detector pred časom
smile-1.gif


hit&run sistem.