Google prikazuje napačne podatke

_BANDIT_

Pripravnik
12. feb 2008
775
22
18
Pretekli teden me je neka stranka opozorila, da imamo na spletu objavljeno napačno telefonsko številko in da nas zaradi tega ni mogla dobiti na tel.
Ko sem jo malo bolje zaslišal, kje naj bi ta napačna cifra bila objavljena, sva ugotovila, da ima google v svojem registru podjetij za našo firmo objavljeno napačno telefonsko številko, ki jo prikaže tam na desni, ko kdo vpiše ime našega podjetja in se potem v kvadratku spodaj prikažejo podatki kot so naslov, telefon, logotip itd....

Zadevo sem probal rešiti tako, da sem se prijavil v google račun in porpavil vsebino v tistem kvadratku. Pri urejanju je šlo vse gladko, sedaj pe je od tega že 8 dni in še vedno prikazuje napačne podatke, zraven pa je opomba, ki jo verjetno vidim le jaz, da je sprememba v postopku pregleda.

Zanima me, kam naj se še obrnem, ker tole mi gre pošteno na jetra. Bogve koliko strank smo že izgubili zaradi napačne telefonske. Verjetno izpademo totalno neresni, če se nihče ne javi na tisto cifro.
Poleg tega se ne spomnim, da bi jaz kot lastnik firme kadarkoli dovolil googlu, da objavlja te podatke. Vse skupaj mi pošteno smrdi!
10.gif