Glasovanje za spremembo zakona o kategoriji A

jest5

Guru
18. avg 2007
25.754
-8.627
113
Več kot bo podpisov, bolje bo
grims-1.gif

http://www.predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/771
http://predlagam.vladi.si/webroot/idea/view/774
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne vem kaj je jugo sistemu falilo.
Pri 16. letih si naredil do 125, kasneje pa avtomatsko neomejeno, ali pa si pri 18. letih delal za neomejeno.

Ubiješ se lahko ne glede na kubike in konje, ampak zaradi načina vožnje ter neurejene glave.

Naj raje uvedejo kaj drugega, specialen psihofizični test itd...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Se strinjam.
Naš sistem je tak, da če se nekje pojavi problem, potem zakompliciraš do onemoglosti in državljanom kradeš živce in denar. Ne more drag izpit nadomestiti zdrave pameti, ki jo človek ima ali pa nima.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Prevec imamo butalcev po raznoraznih pisarnah ki pisejo take oslovske zakone.
Naj gredo tile cigani pogledat stanje cest in odgovorijo ce so se sploh primerne za voznjo z enoslednimi vozili....
Naj naredijo zakon ki bo obvezal pobiralce cestnih tax v ponovno popravljanje cest ,ker so ocitno pozabili na to.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
pa kaj se ******...

Ta vlada je zakon... poleg vsega naj dajo nazaj še nalepke za motorna vozila, pa še povečajo dmv na kubaturo in kilovate, enotakntni pa naj bojo v davčni olajšavi... sej res ko jebe okolje...

pač tej vladi primerno... Čudi me da njeni volivci zdeje jokcajo.....
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
dvotakntni... vseno ne vem kaj se ******... Pahor ve kaj dela......... morjo uvest še nalepke za registracijo nazaj, ter ukint vinjete.....

ker so socialni....
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Glavna ovca je Snecer...

Čudno, da Borat ne kaže njegovega semaforja več po TV, mogoče je pa štroma zmanjka? Kr se motoristov tiče, manjkajo samo še večje dajatve in obvezne nalepke pri registraciji, ter obvezno povečanje obveznih ur v avtošol na 30.....

Kasneje pa še uvedbo gps naprav za sledenje in merjenje hitrosti enoslednih vozil.... Borat pa bo z rdečim utripajočim semaforjal slengou po tiskovnih in se sprehajal z Gadafijevimi kamelami ter reševeal mednarodne spore....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj sem te pa danes tako razjezil?
smile-1.gif

Konec šole in imaš nemško spričevalo?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No glede vinjet je bil to kiks klerojanševikov, da bi dobili volitve, zadeva je klavrno propadla.

Nalepka za tehničnega pa je bila res težka neumnost in to je Ivan pametno odpravil.

Sicer pa offtopic, jaz Borata nisem volil
smile-1.gif
zdaj pač je kar je, bomo videli kdo bo čez 2 leti dalje kradel.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
vinjete so zakon, kr se tiče same cene nedokončanega križa in baronov pa so vsi simpatizeji članov leve opcije... delali so tkao kot to dela jankovič drago in šalabajzersko......

ivan nam je olajšal marsikatero stvar
vrtci 2 otrok zastonj
nalepke registracij
in vinjete, kar se meni v tošlu pozna fest, prej sem kasiral 60€ mesečno........

in ja glupa vlada pač sprejema zakone v stilu.. kot jo pač sprejema, naprimer najmanj so obdavčeni motorji, kateri imajo največ škodljivega izpusta (dvotaktni motorji) in še bodo sral naprej...

Da bo pa kdo po tej korupciji še kej kradel pa dvomim, ker ukrast nav več možn nič... kvečjemu plačevali bomo 20 let....

Pa pustmo politiko....., z levo opcijo simpatiziraš, torej ne gunžej..... tud če motorje ukinejo morš skandirat in aplavzirat tem bedakom, katerim verjameš...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Vinjete so mimo, to je dejstvo. Za tistega, ki se veliko vozi so nagrada države...

Podobno kot če bi plačeval vodo na pavšal, eni pa bi so točili bazeni, drugi pa zobe prali.

Plačilo po dejanski uporabi je edino pravilno in pravično, sicer pa je tako tudi rekla EU, ti reality si pa itak bolj pameten od papeža.

Če mene vprašaš, bi morale biti avtoceste gratis, ker nam ukradejo pri bencinu strahotne dajatve, liter bencina je drugače brez dajatev okoli 60 centov...

Ampak klerojanševiki tega ne vidijo in ne razumejo.

Valjda da je folk bil vesel darila v obliki vinjet, škodo ki jo je povzročil ta sistem, ker ne pobere dovolj denarja pa bomo drugje not spravli.

Očitno ne kapiraš da je samo ena kasa...

Ja, dajmo gratis vrtce, hrano, itak, karkoli... NEKJE JE TO POTREBNO nadomestiti.

Ko pa bomo imeli presežke pa se lahko igramo s takšnimi projekti. Ivan pa se je igral, ko presežkov ni bilo.

Država nas ropa kjerkoli lahko, enotna davčna stopnja, ki jo "uvajal" Ivan bi bila pregledna in pravična zadeva. Kar je cesarjevo, naj bo znano vnaprej.

To, da se ti skoraj gratis voziš z vinjeto, se potem pozna pri meni, ko mi drugje nabijejo davek, da not dobijo tvoje uničevanje avtocest.

Zweitakterjev pa itak ni veliko, pa ja ne boš skuterčkof obdavčil, to ja ni veliko priliva, skratka zanemarljivo.

In tipično za klerojanševiki, če se obregneš ob njihovega Ivana si že kar levičar. Tak bi jaz lahko za tebe rekel, da poveličuješ domobranstvo, nacizem, priznavaš holokavst kot nekaj humanega in podpiraš organizirano prevaro oz. goljufijo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sicer pa reality, vrni se k topicu.

Kaj je bilo narobe v Jugi glede izpita za A.

Pri 16. si dobil za 125 kubikov, kasneje na polno. Sedaj pa neke neumnosti s podkategorijami ipd.

Problem je v glavah in motorjih, ki so daleč prezmogljivi za normalno vožnjo.
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
snecer kdo te pa sili vozit se po avtocestah.... sej se lahko po lokalnih....
vinjete pijejo vodo v avstriji švici itd.. itd... imaš tudi za krajše obdobje..

nataliteta je itak rak naše družbe, kaj bi pa ti naredu, da bi jo spodbudil???

ne lapaj pavšalno, če ne razumeš, kaj je nekaj narest za rajo in kaj dela Borat...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No potem pa ti daj tukaj strokovno analizo z natančnimi podatki
smile-1.gif


Ivan je delal stvari za rajo, da bi ga volili, na posledice pa ni razmišljal. Samo folk ni več tumast pa so ga kljub vinjetam sesuli, tudi po zadnjem referendumu se revež še ni pobral.

To so morale biti travme, kot naši včeraj v zadnji minuti...

Glede avtocest enako velja za tebe. Vozi se z javnim prevozom, za katerega ti obračunavajo potne stroške al pa se preseli bližje. Sicer pa plačaj kaj uporabljaš in uničuješ.

Tudi lokalne in občinske ceste plačujemo...
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
Citat:
Ivan je delal stvari za rajo

Aha, ta vlada pa dela proti ljudstvu, ni sposobna izvest ene reforme... zanimivo razmišlanje.... a glej ga zlomka zadolžili so nas pa enormno v tem mandatu, pridelali največji javni primanklaj...

pa ne boš reku, da je spet ivan kriv....... Dars pa v tem mandatu sklepa posle sedaj celo z tistim, ki sploh ne ustrezajo razpisu...

res ta vlada dela v škodo raji in proti raji....

Kr se tiče vinjet, imaš jih za krajše obdobje, če si pa luzer se pač ne vozi, če ne morš ene vinjete plačat.... gobin sindrom, ki je fouš vsem ostalim, ki delajo in imajo nekaj...

mentalitetno ti pa je bližje capl....