Glasba pod čelado

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Ojla!

Marsikdo od nas si pod čelado naštima slušalke in med vožnjo posluša glasbo. Glede na to, da sem pred nakupom novih slušalk, me zanima kake kaj priporočate.

Sam sem dosedaj uporabljal ene Philipsove v kombinaciji s TEACom MP222. Originalne so mi bile totalno neudobne, Philipsove pa so bile dokaj uredu, ampak bi rad našel kake res super, da te ne žuli pod čelado.

Tnx za odgovore in lp
Tuši
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.724
147
63
slišal sem, da so LeoVince ali pa Akrapovič zelo dobre
smile-1.gif


lp
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
115
zravn komšije
Jaz sem si enkrat dal musko, ko sem šel na furo.
bonk.gif

Se mi zdi, da je glede na ranljivost (kot motorist), precej bolje slišati čimveč stvari okoli tebe, kot pa nekaj muzike....
Že tako hitro kaj preslišiš...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
Tudi jaz sem enkrat, samo enkrat , imel muziko v čeladi. Sva si naredila povezavo. Pa je bilo vsake sto metrov: ''Poglej tisto hišo. Kako so pa tam naredili....'' Sredi fure sem rekel, da so baterije prazne. Do doma je bil mir. Potem sem pa zadevo ''nekam založil''... Najlepša glazba je zvok izpušnih cevi. Pa ni nujno, da so odprte. Samo da brni.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.420
127
63
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Tudi jaz sem enkrat, samo enkrat , imel muziko v čeladi. Sva si naredila povezavo. Pa je bilo vsake sto metrov: ''Poglej tisto hišo. Kako so pa tam naredili....'' Sredi fure sem rekel, da so baterije prazne. Do doma je bil mir. Potem sem pa zadevo ''nekam založil''... Najlepša glazba je zvok izpušnih cevi. Pa ni nujno, da so odprte. Samo da brni.

Haha, ampak cist res. Čim jim das zadi možnost za odprt pogovor, pa to bo čvekalo non stop. Dokler more vizir odpret pa vpit, pove le najnujnejše, drugače pa od A do Ž.
Muzko sm si hotu ze dat enkrat,sicer ne zdej do fula,ampak lih tolk da se slisi, samo me mal skrbi pozornost na cesti oz. da te kaksn komad mal podžge in se bl stisnes .