GE se ustavi ?

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Pozdravljeni, res da že kar nekaj časa nisem posodabljal naprave ,ker je nisem imel. Danes priključim driveassist 50 v želji po posodobitvi.

Posodobitve najde ,in tudi začne posodabljati. Pri nekje 16% pa se vsaj po moje vse skupaj ustavi. Slabo uro nobene spremembe v procentih , čas do konca ves čas okrog ure in pol ,pa tudi hitrost prenosa ves čas identična .

Na napravi je napis Garmin in ikona priključenega računalnika.

To verjeno ni normalno ?
Kje bi bila težava ?
lp
 

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
Kar se tiče izgleda naprave ob priklopu je vse OK. Izogibaj se posodobitvam (vsaj večjim-mape) v času največjih obremenitev omrežja. Tudi, če je šlo kaj narobe pri posodobitvi, gre prvo vse v začasne datoteke v PC. Ko je tam vse bp preneseno, se prepiše na Garmina. Če se ustavi prenos za nekaj časa, ga prekini in nadaljuj kasneje z boljšimi pogoji. Kar je že prenesenega na disk PCja počaka in nadaljuje kjer je prekinilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.460
113
Formatiraj 16Gb ključ v fat32......na njem ustvari mapo \Garmin........not daj garmindevice.xml iz mape Garmin na tvojem garminu

Vtakni ta usb ključ v komp....zaženi GE....zaznalo ga bo kot da bi bil tvoj garmin 50....

Počakaj da potegne vse dol....potem pa ročno C/P datoteke na garmina...

Stare pobrišeš......nove na!
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

mercedes

Majstr
16. dec 2014
2.401
146
63
Hvala.

raza ,del težave je bil v tvojem odgovoru. Sem poizkusil še kasneje pa je zopet obstalo ,je pa hkrati javilo težavo na serverju.

Sem pa še kasneje poizkusil pa je šlo normalno ,sicer malo bolj počasi ,a do konca.

Ja je bila cela karta za prenesti.

lp
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.460
113
Lahko je tudi večji od 16Gb......pač 8Gb je že na meji za vse datoteke skoraj....
 
  • Všeč mi je
Reactions: mercedes

raza

Pripravnik
19. jun 2011
210
24
18
GE je že toliko dodelan, da je vsako dvojno delo povsem odveč. Nekoč, ko smo odklepali karte je to imelo smisel, zdaj ne več. Današnji garmini so po hitrosti zapisa na napravo tudi naredili korak naprej in so na nivoju boljših USB ključev.
Če je linija slaba in počasen prenos nimaš kaj storiti. Glede na število vseh naprav, ki so zdaj v modi (pametne ure in pod.), ne smemo pozabiti, da se vsa ta navlaka tudi večkrat dnevno konekta na serverje, čim pride do privzetega WiFi omrežja.