GDI zaposluje

dominantna27

Zelenc'
18. sep 2010
2
0
1
Ker so domene za lastne spletne strani vedno bolj iskane in bodo v prihodnosti v lasti skoraj vsakega uporabnika interneta, na podoben način kot se je zgodilo z mobilnimi telefoni, vsak ga mora imeti, je podjetje Global Domains International Inc eno edinstvenih, če ne najboljših ponudnikov domen. Razlog je v tem, da se naročnina, ki jo plačate za domeno, razdeli na pol, pol vzame podjetje, drugo polovico pa razdeli med uporabnike domen. In tu se začnejo zelo dobri mesečni zaslužki, ki so redni in vsak mesec višji. Sama sem v tem šele od 21.7.2010 in imam domeno že zastonj in še služim redni mesečni dohodek. In vem, da ker sem bila v zadnjem mesecu zelo pridna na Facebooku, kjer sem si po svetu nabrala nekaj pravih kontaktov, bom imela v prihodnjih mesecih prihodke po 200% do 300% višje kot naj bi bil predhodnji in ne rabim več iskati novih kontaktov. Širi se kot virus. Dovolj pa je tudi da imate nekaj prijateljev in znancev, vendar je dobro vključiti le po enega znanca/prijatelja iz iste skupine, ostale je dobro nesebično prepustiti prvemu, ki se vam je pridružil, ker v vsakem primeru, tudi če je pri njemu je plačan tisti nad njim in to ste vi.
Podjetje sodi med MLM podjetja, ali po domače, mrežni marketing. Prodaja produkt kot so domene, 10 e-mail naslovov, hosting, orodja za izdelavo spletnih strani. Takoj ko se prijavite dobite dve generični spletni strani za delo, v 10 jezikih, kot naprimer: www.tanjassite.ws
Kar se dotika dela imamo eno pravilo; delaj vsaj toliko časa, da si pridobiš vsaj pet novih članov in vsi ki se priključijo naj storijo enako, vsaj pet članov. In tem svojim petim članom pomagaj, da zaženejo posel. Se pravi, v povprečju traja le kak mesec, da postanejo prihodki že zadovoljivi pa traja povprečno pol leta.
Da si boste lažje predstavljali kako to delo izgleda si oglejte
3min film

Posnetek pogumnega amreičana.


Tu prednjačijo Američani, seveda tam je podjetje doma, za nas pa je to dobra niša, po evropi in seveda v sloveniji je ponudba (.ws) domen še zelo nizka. Sama sem opazila končnico ws šele ko sem spoznala ta posel. Zgodba nastanka podjetja in uvrstitve med 50 najhitreje rastočih podjetij v ameriki si oglejte tu. .

Pridobiti člana ni težko iz več razlogov,
1. Naročnina je 10$, to si lahko privošči vsak in ko opazijo v tem še profit, je odgovor ZA.
2. Na voljo imete krasne video prezentacije, da se ni porebno truditi z razlaganjem, kako posel izgleda.
3. Delo se opravlja doma za svojim računalnikom in ni potrebno hoditi zaradi tega dela po terenu, kot masikje pri mrežnih marketingih
4. Ni prodaje, prodaja se vam zgodi sama od sebe, do vseh v vašem downline, s plačilom naročnine.

Še kako prednost bi lahko povedala, a bo dovolj. Če imate kako vprašanje me lahko kontaktirate.
Poskusite, stane vas 10$, ki kaj hitro postanejo brezplačni in na voljo imate 7 dni trial, da spoznate sistem.

Dominantna
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
facepalm.jpg
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.593
1.378
113
Emona / Carnium
Če v sedmih dneh ugotovim, da bo čez pol leta tako kot pravite, potem se z veseljem prijavim na "trial".
Zanima me kaj je smisel in prednost tega, da imam lastno .ws (Western Samoa) domeno? Ker nimam veliko prijateljev in poznanstev ter nisem ravno družabne sorte in težko navezujem stike, me zanima, če lahko domeno uporabim za promoviranje lastnega podjetja? Kako dobro se uvrščajo .ws domene v slovenskih iskalnikih (google.si, najdi.si) in google.com?
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.453
1.187
113
uf... mene pa to ful zanima.... a lahko več info pod zasebno?
ja glih
zmaga.gif
 

dominantna27

Zelenc'
18. sep 2010
2
0
1
(WS.) domena pri nas res ni dobro poznana in ne vem kako dobro jo naši brskalniki prepoznajo. Ob prijavi pa nimate možnosti izbire samo končnice (ws), temveč vam je ponujeno tudi sledeče: .com, .net.,.biz, .us, .org, .info, .me, .bz, .in, .name, .tv, .cc, .cn, .mobi.
V enem tednu se težko ugotovi kako hitro bi lahko posel rasel, moram vam pa priznati, da v tem poslu ne uspe vsak. Marsikdo ga sprejme kot hobi in potem obupa, ker misli da s tem ne bo nikoli nič. Posla se je potrebno lotiti resno kot svojo redno službo, z nekaj meseci dela pa lahko kasneje le še spremljate učinke vašega dela. Da se to doseže je potrebno resno delo.
Seveda lahko promovirate vaše podjetje tudi s to domeno, za to ni boljšega ponudnika, če mislite domeno priporočati tudi naprej, ker kaj hitro postane lahko brezplačna. Svojim sodelavcem lahko v tem primeru s tem omogočite morda kak dodaten zaslužek, ker jih lahko tudi vključite v posel, s katerim promovirajo svojo spletno stran in prav tako vaše podjetje.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.059
6.865
113
Glede na tvoj nick, ti svetujem da si kupis eno hot oblekico iz ledra, skornje in bic in se prijavis na kako spletno stran s kontakti. Lahko si tudi ustvaris svojo: domina.ws in uspeh je zagotovljen.

Ne pa tule prodajat stvari o katerih pojma nimas. en mesec nazaj je na tem forumu ze bil en revez z isto idejo kot ti in nam je razlagal da je kratica .ws sopomenka za website. Loti se kake resne sluzbe in se ne smesi po internetu.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.424
413
83
Citat:
Sama sem v tem šele od 21.7.2010 in imam domeno že zastonj in še služim redni mesečni dohodek...
... bom imela v prihodnjih mesecih prihodke po 200% do 300% višje kot naj bi bil predhodnji

Kul. Se pravi si počasi že lahko privoščiš lektorja?