Garmin Mobile XT na SD Kartici

smack

Pripravnik
17. avg 2007
406
3
18
Ljubljana
Imam Nokio 6110 Navigator gor imam Route66 danes sem kupil Garmin Mobile XT. Spominska kartica je drugačna kot jo imam. Zato bo treba kopirat podatke na prazno spominsko kartico. Prazno spominsko kartico imam in tudi čitalec kartice imam. Tukaj sem pa zdaj jaz mrzel, ker ne znam kopirat oziroma tega nikoli nisem počel. Na kaj moram biti pozoren, da ne bom zbrisal karte pa podatke na spominski kartici,ko bom kopiral na prazno. Da ne bom zbrisal podatkov na spominski kartici, ki sem jo dobil zraven Garmin Mobile XT?
 

smack

Pripravnik
17. avg 2007
406
3
18
Ljubljana
Zadevo mi je uspelo prepisat na novo kartico, ker tista, ki je bila priložena ne gre v telefon. Edino gps ne najde bom to še malo po forumu prebrskal.
 

smack

Pripravnik
17. avg 2007
406
3
18
Ljubljana
Kako pa naj potem to naložim gor na telefon? Ker ta sandisk adapter ki sem ga dobil zraven ne paše za moj telefon.
 
Nazadnje urejeno:

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Pojdi k trgovcu, ki ti je zadevo prodal in ga lepo prosi, če lahko zamenjaš za microSD kartico. S sabo imej tudi aparat, da mu lahko pokažeš kakšno kartico rabiš. Če bo dobre volje, ti bo mogoče celo zamenjal. Če ne, ti pa preostane samo še branje foruma.