Garmin Edge 800 - Kam shranjuje vožnje??

17. dec 2010
1.174
0
36
124
Problem! Nadgradil sem garmin z novejšo programsko opremo (posodobitve), zdaj pa ko grem na kakšno turo, si progo posnamem, jo na koncu lepo ustavim in se shrani ... ampak kam?! V napravi proge sploh ni mogoče najti, enako tudi v računalniku .. samo tiste mi najde pred posodobitvami, o teh po posodobitvi pa ni ne duha ne sluha! Tudi v napravi nisem nobenih nastastavitev mrdal.

Sem si nadgradil na staro verzijo pa mi spet isto dela!

Par sto km sem naredil že, dokler sem opazil, da to sranje ne dela.
jezen.gif


Nujno rabim odgovor ... edge 705 nočem uporabljati več, ker je zapakiran v škatli, da ga kdo kupi.
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Saj v training centru mi noče ničesar pokazati. Da sem jezen. Mogoče obstaja kje kakšen link ali telefonska, kjer se lahko obrnem na garminovo tehnično pomoč? Za navigacijo sem dal čez 400 evrov in ima, da dela.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Proti koncu tedna imam obljubljeno, da dobim ta model za nalaganje kartografije.Če bo kaj iz tega, ti bom pogledal. Bo pa naprava out of the box.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Takole izgledajo mape v mapi GARMIN pri EDGE 800. To je out of the box zadeva, nič še nisem nadgrajeval. Poglej, če imaš vse te mape, če še nisi rešil problema.

edge.png
 
17. dec 2010
1.174
0
36
124
Zadevo sem že rešil. Sicer ne vem kako, ampak zdaj dela.

Mam pa še eno drugo vprašanje ...

Rad bi imel sliko ozadja eno svojo, ne tiste, ki so že notri v napravi za ozadje ...

Sliko sem si spremenil v format, ki ga zahteva, ista velikost in vse, potem pa jo shranim v napravo, pa je sploh ne zazna.

Če mogoče ve kako kaj te finte grejo, bi prosil za pomoč.
 

Podobne teme