Garmin 350 slovensko vodenje ne dela!

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Pri nalaganju garmina se mi je zgodila čudna zadeva. Vse mape sem najprej shranil na disk, potem sem pa šel menjat karte.Zravem sem tudi pobrisal mapo voice, ker je bila karta zelo velika. Nakar sem nazaj naložil slovenščino in angleščino- Težava je sedaj da mi za slovensko vodenje kaže v meniju unknown. Ko hoče zadeva navigirat vseeno govori slovensko, vendar naprava ugasne po parih sekundah. Če dam na angleško vodenje stvar normalno deluje in tudi v menji kaže prav jezik.
Za pomoč se vsem vnaprej zahvaljujem, Poskusil sem menjat že kar nekaj teh datotek z vpm končnico, vendar nobeden slovanski jezik ne dela. Medtem ko tuji brez problema.
crazy1.gif
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Sem poskusil vendar mi ne najde garmina. Oz. najde samo mu neki ne paše.(ne gre naprej pri zaznavanju) Medtem ko ga seveda v mapsource najde normalno. Še kakšna druga ideja?
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Potem pa priklopi garmina in pojdi sem KLIK in izberi moji podatki ali My Dashboard odvisno do jezika in pri software boš imel možnost nadgradnje.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Žal tudi to ne gre. Javi, naprava ni podprta. Očitna ta 350 ne dela z webupdate-om. Še kakšna ideja?
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
350 mora delat z webupdaterjem, imam jaz 300 (ki je enak, razen manj spomina) in dela normalno.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Hmmm, potem pa res ne vem kaj mu je. Sedaj brišem karte, bom stare gor naložil, če bo potem hotel. Meni zaenkrat noče prek webupdate. Pa imaš to zadnjo verzijo gor, ali kakšno starejšo?
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Citat:
Uporabnik Realman pravi:
Hmmm, potem pa res ne vem kaj mu je. Sedaj brišem karte, bom stare gor naložil, če bo potem hotel. Meni zaenkrat noče prek webupdate. Pa imaš to zadnjo verzijo gor, ali kakšno starejšo?
Ja, imam zadnjo verzijo in ni nobenih težav, res probaj še na kakšnem drugem PCu, nekaj ti dela čudno, karte pa nimajo veze.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Res mi je nekaj čudno delalo, sedaj ko sem pobrisal vse karte, mi je pa končno uspelo z webupdate-om prenesti update naprave. Karte sem sedaj skopiral, kot kaže bo sedaj vse delalo tako kot treba. Bom jutri testiral.
Hvala za pomoč.