GARMIN 350 in NT 2010

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Lep pozdrav.
Imam problem, kolegu bi rad posodobil oziroma naložil NT 2010 na garmin nuvi 350. Staro datoteko sem zbrisal, sproastil tudi preko voice failov in ostalih zadev prostor na (računalnik prikaže 1,8 Gb prostora. Ko pa z mapsource izberem mape v velikosti 1,4 GB mi pred prenosom na garmina(mape odklenjene na id) da na C ni dovolj prostora. Naj sprostim disk in nato ponovno poskusim. Kaj sem naredil narobe. Hvala za pomoč.
Mafijec
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
746
2
18
Citat:
Uporabnik mafijec pravi:
Lep pozdrav.
Imam problem, kolegu bi rad posodobil oziroma naložil NT 2010 na garmin nuvi 350. Staro datoteko sem zbrisal, sproastil tudi preko voice failov in ostalih zadev prostor na (računalnik prikaže 1,8 Gb prostora. Ko pa z mapsource izberem mape v velikosti 1,4 GB mi pred prenosom na garmina(mape odklenjene na id) da na C ni dovolj prostora. Naj sprostim disk in nato ponovno poskusim. Kaj sem naredil narobe. Hvala za pomoč.
Mafijec

Mišljen je C disk (particija) računalnika (pc-ja, notebooka) od koder prenašaš mape na napravo. Mapsource najprej tu ustvari (kreira)začasno img datoteko, ki jo po prenosu na napravo izbriše. Tako mora biti na C disku (particiji) nekaj več nezasedenega prostora kot je "seštevek" vseh delov kartografije ki jih prenešaš na napravo.
 
Nazadnje urejeno:

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.512
5.579
113
Kaj se pa da naredit da bi ti Mapsource shranjeval na naprimer D disk ki je večji (pri meni). Ker ko inštaliraš Mapsource ti ga zmer na C disk uturi
frown-1.gif
 

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Kaj se pa da naredit da bi ti Mapsource shranjeval na naprimer D disk ki je večji (pri meni). Ker ko inštaliraš Mapsource ti ga zmer na C disk uturi
frown-1.gif
Hja zelo zanimivo, tudi meni bi ta zadeva prav prišla. A se to da
bonk.gif
 

nani

Pripravnik
30. jul 2008
31
0
6
Ko si na PC instaliral karte, si najbrž izbral C:\Garmin ? Saj smo vsi
smile-1.gif

Na D:\Garmin bi bilo fajn sprobat...