Gardaland za vikend v avgustu

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Ali kdo ve kakšno je stanje z gužvo v Gardalandu med vikendom v času italjanske ferragoste?

Ali je kaj manj ljudi v soboto-nedeljo v avgustu, al jih je še toliko več v Gardalandu zaradi njihovih dopustov?
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Mislim da nima pomena sedaj hodit dol. Razen ce uzivas stati v dolgih vrstah
wink-1.gif


LP
 

grofmontek

Pripravnik
11. feb 2009
49
0
6
Zadnjih 5 let sem bil v Gardalandu 2-3x vsako leto.Takšne gužve kot je bila letos konec junija še nikoli nisem videl(čakalo se je po uro ali več) tako,da ti odsvetujem obisk v avgustu,ker bo kolona že par kilometrov pred izvozom iz avtoceste.
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
683
11
18
Ko je lepo vreme je skoz guzva, ko pa je bolj piškavo je ljudi precej manj.
 

dejanpra

Pripravnik
9. nov 2010
39
0
6
Sem bil v Gardalandu samo enkrat v soboto in nikoli več
smile-1.gif
Sedaj grem vedno čez teden, je bistveno bolje, čeravno je avgusta lahko tudi čez teden kar fajn gužva - ampak vseeno veliko bolje kot vikend.
 

airj

Pripravnik
29. sep 2008
450
0
16
Zdaj je 15.8, v ponedeljek praznik, tako pri nas, kot pri njih. Ima kdo kakšno idejo, kako bo z gužvo? Sam predvidevam, da bo kar gužva, tudi zato, ker se ravno z dopustov vračajo italjani. Se morda motim?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Gužva bo po cesti in gužva bo v parku, tako da ne hodi, ker nima smisla. Pojdi raje na prešernov trg, stoj dve uri na enem koncu, se prestavi drugam in ponovi vajo (boš vsaj prišparal pri vstopnini in gorivu).

V Gardaland se hodi septembra-oktobra, pa še takrat ne konec tedna, tudi v petek ne, ker imajo radi šolske ekskurzije in potem si ga naje*al (govorim iz lastnih izkušenj).

Mi smo šli ponavadi aprila (pa ne 27-ga, ker je takrat tam pol slovenije), ponavadi v četrtek in smo potem prespali in šli drug še malo na eazy pogledat in popoldne domov.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
pomoje ne rabiš bit ravno nekaj blazna možganska kapaciteta da pogruntaš da boš stal vsaj 1 uro za vsako stvar in porabil pol dneva da boš sploh do tja prišel
smirk-1.gif

sem se peljal čez italijo prejšnji petek. od benetk do meje smo stali nonstop, čez vikend mora bit še tolko hujše. avgust in severna italija enostavno ne gre skupaj
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, vikend v avgustu ni priporočljiv za Gardaland pa vendar.

Obstaja možnost nakupa "vip" prepustnice imaš potem fast line
smile-1.gif
, mislim da je 15 EUR in čakaš minimalno, maš drugo špuro.
 

tofsy

Pripravnik
16. feb 2009
87
11
8
Bil lani v avgustu, sredi tedna tri dni skupaj. Čakalne vrste več kot dve ure vsepovsod. Tudi z "vip" propustnico se je čakalo vsaj eno uro. Tako da me Gardaland avgusta ne vidi več.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.054
3.798
113
A ni fast lane ponavadi samo to da se prej prideš tja pofočkat in ti sporoči kdaj točno lahko prideš nazaj in boš takoj na vrsti.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
jest mam za prodati 2 karti, veljavni do konca oktobra,..cena 50 za obe (tolk sem dal za njih)