FS loox N560 vs Asus mypal A636

Jacky

Pripravnik
20. jul 2007
261
0
16
Obišči stran
Katerega se bolj splača, (razlika v ceni je cca50 € )? Ali morda kaj tretjega, za podobno ceno okoli 400€.
Potrebujem pa wlan, bluetooth, gps. Ne rabim pa gsm-ja, saj imajo v glavnem manjši ekran.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
N560 je hud dlančnik, ki pa ima tudi svoje pomanjkljivosti. Največji minus pa si prisluži ker ne bo imel nadgradnje na WM6.

Poleg tega je N560 že EOL, tako da ga bos dokaj težko še kupil - novega mislim.
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Meni dela N560 z WM6 veliko bolj stabilno in hitreje kot z WM5. Pa še nepotrebne navlake FS softwarea v WM5 romu sem se znebil. Ruski hekerji razturajo.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
Ja vem da obstaja neuradna nadgradnja, ampak to se vedno ni to
frown-1.gif

Dejstvo da FSC ne bo N560 naprej razvijal je res en velik minus. Ce bi vsaj pokrpali luknje na tem OS-u bi bla zadeva se veliko boljša.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Zakaj to ni to?
Meni je N560 vredu služil še z WM5. Nobenih pripomb. Ko so še fix poštimali, je bil pa sploh carski.
Zamenjal sem ga samo zato, ker sem hotel imelti še GSM na isti napravi.
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Mojemu N560 bo vkratkem potekla garancija in se ne sekiram. Je pa res nerodno danes kupovati stvar, ki ji boš takoj izničil garancijo z nadgradnjo (čeprav lahko naložiš nazaj WM5, sem že poskusil). Tudi ukinitev proizvodnje PDA-jev in podpore ni nič kaj privlačna. GSM dlančniki imajo v glavnem res manjše displaye (razen nekaj izjem-takoimenovanih opek), kar je proti Looxovemu VGA-ju prava žalost. Raje imam malo UMTS Nokio za GPRS surfanje preko Buetooth povezave, doma pa uporabljam WiFi.
 

pisatelj

Pripravnik
14. nov 2007
172
0
16
@Bucko: A mislis gps fix? Je tebi dejansko deloval in prinesel kaj izboljsav? Sam ga nisem namestil, ker me je kolega prehitel in po namestitvi fixa mu GPS sploh ni delal. Tud na servisu ga niso znal spedenat, tko da so mu plato zamenjal in zdej ma GPS s starim FW in zadeva vsaj dela.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Zdaj je tudi meni v oci padel tale ASUS A696 model, ki je obcutno cenejsi od ( se vedno ) mojega favorita ASUS P535...
Opis sem si prebral tukaj:
http://www.mobile.si/pda/asus-mypal-a696.html
In ce prav razumem, ima ze vgrajeno GPS anteno, kot sem ze v eni drugi temi omenjal, bi jo moj izbor skoraj moral imeti, ker bi nalozil vsaj AR gor...Ampak zakaj taksna razlika v ceni med tem in P535, je ta kaj slabsi, res da baterija zdrzi samo en dan, vsaj po opisu sodec, ampak ok, saj je zraven avtopolnilec...
 

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Ali slučajno kdo ve, če je Asus mypal A636 dobavljiv v Sloveniji? Ceneje.si ga najde le v trgovini SOLO, pa ni dobavljiv.
LP!