Franja 2022

corsol

Guru
11. mar 2010
2.667
822
113
Gre kdo na Franjo ?

Zanima me predvsem stanje cest v Poljanski dolini,...menda je proti Škofji Loki ponekod reskan asfalt in glede na to da gre tam lahko kar hitro+vožnja v večjih skupinah me zanima dejansko stanje, da ne bo kakšnih skupinskih padcev(kot so bili pred nekaj leti zaradi rezkanega asfalta LJ-Vrhnika)..

Glede na poznano lahko povem, da je za pazit ker popravljajo ceste:
-Pred Idrijo(konec spusta iz Godoviča) nekaj metrov ni asfalta in zoženje(1 pas)
-kakih 200m naprej - ovinek pred Idrijo nov asfalt in zoženje(1 pas)
- Idrija-Sp.Idrija 2x zoženje(1 pas) , valovit-rezan asfalt, ....pri drugem zoženju lahko tudi pesek na cesti, namesto asfalta deloma začasen beton
-Iz Kladja do Sovodenj je tudi nekaj mest , kjer je za pazit(gradbišča)

...to bi sicer lahko bilo napisano tudi na uradni strani Franje, ampak tam je itak vse zelo površno in ponekod še ure ne štimajo,....zapore cest so iz 2019,..itd...
 
Nazadnje urejeno:

corsol

Guru
11. mar 2010
2.667
822
113
....no, iz prve roke: je nov asfalt, da boste vedl za drug let.
:)
 
Nazadnje urejeno:

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
163
63
ma čist fajn je blo. Sploh se pozna, ko je manj prijavljenih. Je čisto drugačna vožnja.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.667
822
113
Hja ne vem no,....se mi zdi, da je bolj je odvisno, na kakšno grupo naletiš.

Letos videl 2 padca, 1 skupinski(cca 10 pa tleh), jaz med prvimi zadaj , ki nismo bili po tleh) in še 1 ko je majstr malo "šetal" v rahel klanec levo-desno najprej me skoraj zrinil s ceste , takoj zatem pa zbil 1 punco ki ga je prehitevala.

....drugače pa, kar fino ja, ...vključno z makadamom za popestritev :)
 
Nazadnje urejeno: