FOXWAY GPS WIN CE 5.0

mihael23

Zelenc'
17. jan 2010
21
0
1
Naprava uporablja Windows Mobile OS tako, da si lahko naložite tudi druge navigacije kot so GARMIN, iGO8, TOMTOM, MIO,...

Samo ne vem kje je kaksni postopek,nikjer ne najdem pa bi prosil za kaksni namig oz pomoc

hvala vnaprej!
 

mihael23

Zelenc'
17. jan 2010
21
0
1
niksne pomoci.. to sem potegnil in kopirAL na sd kartico Garmin XT 800x480 for WinCe 5

pa tudi ne dela...
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
uspešno rešeno, bi pa ja lahko napisal...
10.gif
 

dejanjojo

Pripravnik
27. avg 2010
101
0
16
blizu Maribor
naredi takole:kopiraj na kartico IGO PRIMO ALI IGO8 zaženi navigacijo>nastavitve>navigation>pritisni lupo>in označi mapo igo in to je to
LP!
 

Bele

Zelenc'
30. jun 2011
1
0
1
Pozdravljeni!

Imam zgoraj omenjeno GPS napravo in naložil sem iGO Amigo software. Software se mi zažene, ampak mi vedno pokaže napako: "Initialization error: no language files were found". Dejansko pa seveda imam jezikovne datoteke v lang mapi.
Na nekih forumih sem zasledil, da se naj bi v neki datoteki sys.txt spremenilo pot in naj bi funkcioniralo, vendar pri meni te datoteke sploh ni.
Ali mi lahko kako prosim pomagate??
Gremo takoj na pivo.
smile-1.gif
)

Lp,
Franci
 

drejci82

Zelenc'
25. feb 2012
15
1
3
Imam omejeno napravo, rad bi naložil igo 8, vendar ne vem postopka..sem skopiral igo8 na sd kartico, vstavil v napravo, ob zagonu mi javi, da ni gps softwara...tako da bi prosil pomoč kako se to naredi oz kakšen je postopek.

Hvala vnaprej.
 

drejci82

Zelenc'
25. feb 2012
15
1
3
Problem je, da ne gre nastaviti poti do navigacije..je mogoče, da bi bila naprava zakljenjena? Pridem do teh nastavitev, samo dalje ne gre, da bi nastavil pot navigacije.
 

drejci82

Zelenc'
25. feb 2012
15
1
3
Ja prepozna kartico..sem ponovno namestil staro navigacijo in deluje..ko pa želim igo8 pa mi ne gre nastaviti poti..mogoče kaj z igo8 datotekami narobe? Katero navigacijski software priporočate?
 

drejci82

Zelenc'
25. feb 2012
15
1
3
hvala Janch za nesebično pomoč, s tvojo pomočjo sem uredil zadevo, navigacija deluje kot treba.:)

Najlepša ti hvala!
 

matic5

Zelenc'
9. apr 2012
1
0
1
Živjo,
predvčerajšnjim sem si prav tako nabil novi avtordio Caska 3636 in imam prav tako problem z navigacijo in SD kartico.
Navigacija deluje na WINCE 5.0 in bi rad namestil iGO 8 in mape a mi ne zažene tudi do vstopa v program iGO.
Mi lahko prosim kdo pomaga (mislim na drejci82 ali na Janch).
Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tvoj problem seveda nima nobene veze z Foxway navigacijo...Sicer pa, nekje v nastavitvah imaš verjetno opcijo, kjer napravi najprej določiš pot do navigacijskega programa. Po navadi se ta opcija imenuje "GPS path" ali "NAV path" in tukaj mu pokažeš pot do iGO8.exe fajla..
 

Boron

Zelenc'
24. maj 2012
1
0
1
Pozdravljeni, tudi jaz sem dobil to navigacijo v roke pa me zanima kje dobiti pravi iGo 8 za to napravo?
 

sekundarc

Pripravnik
13. nov 2010
62
0
6
Celje
Pozdravljeni!

Dobil sem to navigacijo v roke in mi ne prepozna SD kartice. Ko grem pod Nastavitve-Nastavitve navig.-Lokacija navig. Softw. piše v okencu \StoradeCard\Multy\mobilenavigator.exe

Le te poti nikakor ne uspem spremeniti. Ko kliknem ikonco poleg da bi želel določiti novo pot mi ponudi samo NANDFlash in nič drugega.

Prosim za kakršnokoli pomoč.

Hvala za razumevanje in lep dan še naprej