Flikanje napihljive blazine

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Napihljiva blazina s ''flisom'' je dobila eno luknjico in spušča.
Se to da kako zaflikat ali je le še za v smeti? Estetika popravila ni pomembna.
Predvidevam, da set za popravilo kolesarskih pnevmatik ne bo ok, ker ne more prav prijeti, saj površina ni gladka ampak ''od flisa''.
 

Priponke

  • Napihljiva blazina.jpg
    Napihljiva blazina.jpg
    317,9 KB · Ogledi: 168

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.352
297
83
Napihljiva blazina s ''flisom'' je dobila eno luknjico in spušča.
Se to da kako zaflikat ali je le še za v smeti? Estetika popravila ni pomembna.
Predvidevam, da set za popravilo kolesarskih pnevmatik ne bo ok, ker ne more prav prijeti, saj površina ni gladka ampak ''od flisa''.
Kaj je to, ultrazvok vulve?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nov madrac stane od 15€ dalje v JYSK na akciji, lepilo Mitoil glih toliko ali še več.
Drugače probaj zalit z dvema kapljicama sekundnega lepila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo in sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Imaš prav. Dejansko bi bilo skoraj najceneje vzeti novo blazino, ampak mi je ta potrošniška logika tuja. Ker tako samo kopičimo smeti.
Razmišljal sem tudi o sekundnem lepili in bom probal, čeprav dvomim, ker sekundno se strdi in ni fleksibilno. Bom pa še lokalnega čevljarja vprašal, če ima morda rešitev.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.161
3.180
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Imaš prav. Dejansko bi bilo skoraj najceneje vzeti novo blazino, ampak mi je ta potrošniška logika tuja. Ker tako samo kopičimo smeti.
Razmišljal sem tudi o sekundnem lepili in bom probal, čeprav dvomim, ker sekundno se strdi in ni fleksibilno. Bom pa še lokalnega čevljarja vprašal, če ima morda rešitev.

Kupi novo, staro pa daj na podarimo.si, z opombo, da ima malo luknjico, ki se jo da preprosto zalepit...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: sad in McGiver

Kovac74

Pripravnik
15. jun 2010
42
0
6
Vrhnika
Napihljiva blazina s ''flisom'' je dobila eno luknjico in spušča.
Se to da kako zaflikat ali je le še za v smeti? Estetika popravila ni pomembna.
Predvidevam, da set za popravilo kolesarskih pnevmatik ne bo ok, ker ne more prav prijeti, saj površina ni gladka ampak ''od flisa''.
V bistvu je ta flis samo našprican na plastično blazino. Jaz sem kolegu popravil s Tip Top Rema universal repair. Mora biti za plastiko. V kompletu so flike in lepilo. Kar je potrebno prej narediti, da z izo propilnim alkoholom (white spirit) sčistiš filc. Potem je pa to čisto navadna blazina. Problem je edino, če je luknja kje na robu in je premalo prostora za fliko.

lp Klemen