Enostaven program

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
za zaklepanje telefona dlančnika. Se mi čedalje večkrat dogaja, da se sam od sebe (itak) sproži in kliče zadnjo številko in to je tisto kar sem vedno najbolj sovražil. Da me je kdo klical, potem sem pa vpil kot jesihar v telefon, halo, halo in zraven poslušal hojo ali kakšne intimne konverzacije.

Dovolj mi je tega.

Imel sem nekaj od SPB a ni samo lock on, še cel kup nekega nepotrebnega šmorna zraven.

Ve kdo za kaj enostavnega, da pritisnem na en gumb in je stvar zaklenjena.
Hp Ipaq rw 6815 in WM5.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Ne vem točno, sam a nima wm5 tega že v osnovi notr? Wm6 ima.

Tam pod today items - Device Lock poglej, če lahko vklopiš?



Če misliva na isto stvar....
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Vklopim lahko, a ni samo gumba za vklop in nekega zaporedja dveh tipk za odklep. Hoče imeti geslo, kar mi je pa mukotrpno, vsakih odklepati in tipkati pin.

Nokie so imele dva gumba za zaklep, če že ni bilo avtomatike in 2 za odklep. Nekaj takega.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Zakaj si pa pin ne izklopiš? Pa potem samo dvakrat pritisneš unlock?
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.717
39
48
Tega se jest ne spomnim, da bi imel na wm5. Tudi na wm6 imam samo en tap za zaklep in dvakrat za odklep....

Bom še preveril, kje se to nastavi.



V Settings imaš Lock - tam je stikalo "Prompt if device unused for" ... tisto izklopi.
 
Nazadnje urejeno:

Borca

Pripravnik
21. jul 2007
372
13
18
Kopivnik
Saj ima RW možnost zaklepanja vseh tipk po nekaj sekundah.
v settings imaš možnost buttons in tam zavihek lock, kjer imaš možnost disable all butons axcept power button - to pomeni, da ko se dlančnik preklopi na standby ali pa ga ti daš na stand by so vse ostale tipke onemogočene, le tista za power vklopi zadevo.....

no ja hitro sem odpisal ni kaj

LP Borca
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Izklopis vse tipke razen on/off? Da bi se ti pa v torbici (predvidevam, da ga tam nosis) sam pritisnil na ON in nato se klical je pa ze bolj malo verjetno.
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Sem ugotovil, da ima itak tovarniško to dobro rešeno, čeprav sem vmes nalagal razne programe, ki pa me niso zadovoljevali kot bi morali, ker ni bil anjihova osnovna funcija zaklep. Glavna ugotovitev je bila, sicer malo kasno (lahko bi bila prej, če bi prebral navodila), da z držanjem desnega gumba (za prekinitev) aktiviraš zaklep vsega in to je to kar rabim, vmes se mi je pa vklapljal ali na zadnjo klicano ali pa prvo na spisku, skratka moteče in denar vlečoče iz žepa.
redface-1.gif
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
ja nekaj takega ima najverjetneje vsak izmed dlančnikov... moj naprimer ima takšen drsnik na strani, ki ga fizično premakneš iz ene pozicij v drugo (Asus P535)... nisem ti mislil že prej opisati mojega dlančnika, ker ti najverjetneje ne bi nič pomagal...
smile-1.gif


me veseli, da si uredil