En teden, otroka, avion

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
116
zravn komšije
...otroka bi rad peljal nekam na dopust, kjer bo poskrbljeno za veliko animacije (hudi bazeni, tobogani, izleti, odbojka, ping pong,...)...

Pa obvezno je treba it z avionom, ker bo že to doživetje,ker še nista letela s potniškim avionom.

Šel pa bi v juliju/avgustu.

Ima kdo kak nasvet?
Najnaj najlepša hvala.

lp
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Mi smo bili lansko leto v Turčiji,..v Incekumu,... hoel je pa bil Pegasos resort,... zelo zelo ok.....
Edino animacija je bila v tujem jeziku
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Tobogani, bazeni so,... kar veliki,..

Za drugi del so pa sigurno kaksni lokani izleti,... nisem prevec preverjal, je bil tamal se majhen
smile-1.gif

Edino z dolmuši smo šli v Alanyo.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Turčija prva izbira.
Ogromno hotelov ima tobogane. zdaj pa samo odvisno koliko bi dal, najmanj 4 zvezdice že mora biti.
Jaz sem bil lani v Magic Life Belek, ogromno animacije, otroški bazen pokrit, da ni Sonca, 3 tobogani, ogromno igrišče za otroke,miniklub...
Letos pa RIU Kaya pade (enako Turčija).
cheer.gif
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Citat:
Uporabnik sole pravi:
Turčija prva izbira.
Ogromno hotelov ima tobogane. zdaj pa samo odvisno koliko bi dal, najmanj 4 zvezdice že mora biti.
Jaz sem bil lani v Magic Life Belek, ogromno animacije, otroški bazen pokrit, da ni Sonca, 3 tobogani, ogromno igrišče za otroke,miniklub...
Letos pa RIU Kaya pade (enako Turčija).
cheer.gif
Ha, kakšno naključje!
cool-1.gif

Mi gremo čez dva dni v Magic Life Belek, pa me zanima, kako zadeva izgleda glede kakšnih nakupov v bližini (saj veš žena pa cunce), ter kakšne zanimive reči v hotelu in zunaj njega.
 

Ira

Pripravnik
30. jul 2010
112
0
16
Ena moznost je tudi Egipt
smile-1.gif
Meni osebno izbira st. 1., sploh ce mulcka rada snorklata, kar se izletov tice imas moznost izleta v puscavo s 4-kolesniki (super fajn zadeva!!!), mi smo tam se zastonj jahal kamele (smo jo castil eno coca-colo) ... Meni definitivno prevlada Egipt nad Turcijo ze samo zaradi zivljenja v vodi.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Ob hotelu nimaš kakšnih centrov, oz ni nič, samo hoteli. Vozi pa vlakec do Beleka (10 min.) stoji pri zadnjem vhodu, ali avtobus vsake pol ure izpred glavnega vhoda.
Glavni + mi je bil pokrit otroški bazen, mini disco vsak večer za otroka, otroška restavracija. Sisi cafe je zakon s kavo Julius Meinl in Sacher Tortami in štrudlom, 24 urni šnicl bar
cool-1.gif

Ležalnikov na voljo koliko hočeš in ne rabiš hodit zjutraj rezervirat. Tobogani odprti dopoldan in popoldan. Animacija upam, da bo boljša kot lani (lani še ni bil ML).

Uživajte.
cheer.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik Ira pravi:
Ena moznost je tudi Egipt
smile-1.gif
Meni osebno izbira st. 1., sploh ce mulcka rada snorklata, kar se izletov tice imas moznost izleta v puscavo s 4-kolesniki (super fajn zadeva!!!), mi smo tam se zastonj jahal kamele (smo jo castil eno coca-colo) ... Meni definitivno prevlada Egipt nad Turcijo ze samo zaradi zivljenja v vodi.
ne-ne-1.gif


Hotelska ponudba in kvaliteta storitev je v Turčiji boljša. (pa vem kaj govorim, letos grem 13 v Turčijo, bil pa 4 X v Egiptu
grin1.gif
)
 

virtuoz

Fizikalc
20. jul 2007
874
82
28
Hvala za info!
Sam sem bil do sedaj v Turčiji le enkrat, in sicer v Alanyi, pa zelo zadovoljen. Drugače bolj prisegam na grške otoke in tudi njihovo kulinariko.
Letos pač zaradi dojenčka odrinemo na dopust prej, ta velika hčerka pa je itak že čisto preč od pričakovanja.

Kar se pa tiče priporočil za lep dopust, pa iz srca priporočam karibe.
cheer.gif
 

Ira

Pripravnik
30. jul 2010
112
0
16
@Sole: nisem rekla, da mi prevlada HOTELSKA ponudba, ampak dogajanje pod vodo - jaz vem, kakšna sem bila kot mulc, ves čas v vodi pa tauhat in gledat tisto (borno) življenje v Jadranskem morju. In ko sem enkrat izkusla Egipt, grem zelo težko nekam, kjer v vodi ni nič. In tut hotelska ponudba v Egiptu je čisto solidna, mi smo lani trofli top hotel in take postrežbe in prijaznosti nisem doživela še nikjer. Je pa res, treba se je malo zavedat, da greš v čisto drug svet in +/- najdeš povsod. Mogoče pa tudi jaz naslednje leto sprobam hotel, ki ga predlagaš
smile-1.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Za Egipt sem bil zadovoljen v Steigenberger Al Dau Beach Resort ali pa Movenpick El Gouna.

cheer.gif
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:

Kar se pa tiče priporočil za lep dopust, pa iz srca priporočam karibe.
cheer.gif

Osebno mi je bil najboljši dopust do sedaj Mehika. Sem enakega mnenja kot ti, ali pa Maldivi, samo mi je postal dilgčas po 10 dneh
confused-1.gif