Egipt, Hurgada; hotel Calimera Golden Beach

AXi0N

Fizikalc
9. sep 2007
1.014
0
36
Lahko ti priporočam drug hotel, za tega kar si napisal ne poznam...

Lani bil v Hurgadi in ti priporočam hotel "Steigenberger Al Dau Beach Hotel". Zelo presenečen, super postrežba, čisto, hudi bazeni,...
Če še grem kdaj v Egipt grem zagotovo v ta hotel! Link

Sem prepričan, da ne boš razočaran!
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Pa čisto po pravici povejte ... a je sploh možno zdržati takšno vročino v sezoni tam doli?
Jaz bi šel v Egipt, samo tisti mesec, ko je maksimalno 30 do 33 stopinj
smile-1.gif
 

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Hvala za informacije, smo že rezervirali za 27.7.

He he glede vročine; upam da bo voda imela manj kot 37st., ta ti daje še vedno občutek da te hladi...
cool-1.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.862
2.247
113
za šankom
Citat:
Uporabnik C152SLO pravi:
Pa čisto po pravici povejte ... a je sploh možno zdržati takšno vročino v sezoni tam doli?
Jaz bi šel v Egipt, samo tisti mesec, ko je maksimalno 30 do 33 stopinj
smile-1.gif

potem novmber,december,januar.je tud fletno.domačini letajo v jaknah in puloverjih mi evropejci se pa valamo po plaži in v morju.je pa hitro noč.okoli 5ih se že stemni.
drugače pa tudi čez 40 stopinj ni problem.je drugčana vročina kot pri nas.bolj suha.ni tolko vlage
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.530
5.697
113
MIdva sma lani bila v hotelu Albatros Palace . Bila sma ful naudušena. Hotel se je lani raunokar odprl, tako sa sma bila prva ki sma spala na posteljah. Hotel ima 4 restavracije (njihova tradicionalna, italjanska, mediteranska ter indonezijska) ter 5 zvezdic. Bazeni lepi, z virpuli, ležalnikov vedno dovolj, osebje prijazno, hrana dobra. Kar se tiče vročine pa ne skrbi. Midva sma bla 2. augusta, pa saj je blo tam okoli 40 ali še več, samo moraš vedet da tam skoraj ni vlage, tako da ne švicaš niti za eno kapljico. Zraven tega veter konstantno pihlja, ne premočno ampak toliko, da ti da malenkot osvežujoč občutek.

Nekdo je omenil tudi Steigenberger. Ta je tudi zelo dober hotel. Ostali ki so bili tam so bili zelo zadovoljni.

Edino nekaj bi ti svetoval. Daj riskiraj še 50 eur in idi v 5 zvezdic. Res je razlika. Zraven našega je bil hotel z 4imi zvrzdicami in sma šla malo not pogledat. Pa je res ful razlika, v hrani v bazenih, sobah. O 3eh zvezdicah pa niti za razmislit ni, niti če bi bilo čisto zastonj.
 
Nazadnje urejeno:

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
Pred kratkim sem se vrnil s Hurgade... sedaj je še pravi čas, julija in avgusta pa bo verjetno nekoliko prevroče. Res je, da je suha vročina, vendar na soncu vseeno močno pripeka. Če kdo želi izvedeti kaj več, naj vpraša pa bom povedal.

Glede hotelov... ko sem spraševal domačine, kateri je tisti res top hotel, sem dobil odgovor, da Steigenberger. Sedaj vidim, da jih je več, tako da nevem katerega so imeli v mislih (predvidevam da Al Dau). Tukaj se da dobiti seznam hotelov vključno s cenami: http://www.vard.si/slo/stran.php?stran=kraj0.php&mid=20
Tudi sam pripročam 5* in AI. Razlike v ceni niso hude, dobiš pa bistveno več. V Hurgadi je vse zelo super, edino glupi slovenski (in ruski) folk mora izstopat po debilnosti...

lp
 

digg

Pripravnik
10. okt 2008
316
0
16
Jah nič, zdaj smo rezervirali kar smo. Bomo videli in poročali kako bo. Je pa bilo 530 ojrov, 7XAI, letališke takse in viza vključena...
 

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
Res je ta teden sem se vrnil nazaj iz Hurgade, in lahko rečem, da je res Steigenberger top hotel tam dol
 

damek1a

Pripravnik
13. okt 2007
659
0
16
mb
Citat:
Uporabnik Bastard pravi:
Res je ta teden sem se vrnil nazaj iz Hurgade, in lahko rečem, da je res Steigenberger top hotel tam dol

kaj si se vračal v nedeljo ponoči?
 

felicita

Pripravnik
8. okt 2007
529
0
16
Gorenjska
Tale Calimera izgleda lih en tolk dobro kot Steigenberger.
Vročina je čist dobr za prenašat kljub temp. čez 40 že zjutraj:)) Voda je krasna, v bazenih pa verjetno clo hlajena. Nič bat, skos mal pihlja, prav prijetno. Ne nosit rok v usta, ko hodiš naokrog, drugač pa v takem hotelu verjetno s hrano ne fašeš bolezni.