Edinburgh, Škotska

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
Zdravo,
pozna kdo kaj v Edinburghu, sestra pod nujno rabi sobo (študentska varianta) do 31.3.16.

Gor je že od začetka decembra, zamenjala je že nebroj sob in podobnih zadev, ampak pravi da je sama ciganarija, tako da gre jutri v hostel do nadalnjega (manjša ciganarija po njenem, torej.. ). Zaradi kratke dobe bivanja je noben normalen stanodajalec noče sprejeti.

Kakšne izkušnje, priporočila?


Ps.: Nisem vedel kam naj dam tole, zaenkrat tukaj, upam na kaj pametnega..
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Jaz mam eno znanko, zlo prijetno gospo (Dalry road) jo lahko vprasam ce ma kaj fraj. Drugace pa airbnb?
Mogoce se lahko pofocka v skupini na FB Slovenci v Edinburghu, ce jo kdo od Slovencev lahko sprejme za ta cas.
Aja pa kaksen je mesecni budget?

Pa se na pamet mi je prislo, kaj pa ce se za pomoc obrne se na solo? Domnevam da majo kaj v rezervi za svoje studente.
 
Nazadnje urejeno:

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
2
18
Zg. Gorenjska
Slovenci na FB so bolj kriza, ni ravno interesa po komunikaciji sploh. Mesečni budget čimmanj seveda, ne vem mislim da ima planirano 400 funtov, vendar tukaj odstopanja niso tak problem (matipošljedenarzatrenoka.press). Na šoli je problem ker so jo dali kot raziskovalko oz. nekaj takega in ima drugačno davčno obveznost kot študent (tako sem razumel) in je še iz tega vidika hendikepirana pri sobodajalcih. Kaj pa vem, malo sem se norca delal iz nje ker je tak avanturist, no po skoraj 2 mesecih pa tudi njo že malo načenja, pa bi bilo dobro rešiti, da vsaj kaj odnese od prakse.
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Bo kr držalo, čeprav jaz sem s pomočjo skupine spoznal kr neki dobrih ljudi.

Ti pišem na ZS.