e indentiteta Rekono

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
A kdo ve, se da pr DBS uporabit rekono za verifikacijo mastercard transakcij al mors nujno met tist kalkulator? Namrec mi je crknu in sedaj seveda nemorn verificirat.
Malo visje sem objavil link, kjer je seznam partnerjev.
In ce bi tvoja banka bila na seznamu, bi sigurno dobil vsaj 3 emaile ali sms sporocila, da si moras to uredit. Vsaj tako je bilo pri DH.
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
819
269
63
Malo visje sem objavil link, kjer je seznam partnerjev.
In ce bi tvoja banka bila na seznamu, bi sigurno dobil vsaj 3 emaile ali sms sporocila, da si moras to uredit. Vsaj tako je bilo pri DH.
finta je, ker moja banka ma rekono (dbs) in tudi za prijavo v sistem se uporablja. Ampak za mastercard placila mi pa vrze se vedno verifikacijo s tem kalkulatorjem (za tiste transkakcije, kjer je potrebn).
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
finta je, ker moja banka ma rekono (dbs) in tudi za prijavo v sistem se uporablja. Ampak za mastercard placila mi pa vrze se vedno verifikacijo s tem kalkulatorjem (za tiste transkakcije, kjer je potrebn).

mislim da ne bo šlo. Mastercard ima svojo enkripcijo. nima rekono nič s tem...

je pa res glup ta mastercard kalkulator. To zgubi ves čar spletnega nakupovanja, ki naj bi ga opravljal kjerkoli, tko bi mogu pa tist kalkulator s seboj vlačit. Lahko bi nardili vsaj app za telefon. Jest pač ne kupujem, kjer ga zahteva in ni druge opcije. Imam pa tudi s paypalom povezan račun, tko da gre potem običajno preko paypala.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.041
2.361
113
Jaz mam zadevo za DBS rešeno malo drugače in sicer imam DBS Mastercard kot podrejeno kartico v Curve. Zaenkrat nimam nobenih težav s potrjevanjem plačil.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.323
372
83
odvisno od banke... ampak ja.
recimo za delavsko hranilnico. v kolikor neboš imel rekono računa boš imel samo kartico s katero boš lahko na bankomatu dvigoval in na šalterju plačal. drugo več nič.
Ni mi poplnoma jasno, kakšen plan imajo pri DH. Rekona nimam, imam pa DH Denarnik. Za vikend sem opravil spletni nakup z Mastercardom in ni priletel več varnostni sms, ampak sem moral plačilo potrditi v Denarniku. Kje je tukaj Rekono? Menda niso najprej spremenili na Denarnik, da bodo lahko naslednji mesec spremenili naprej na Rekono?

In še dodatno vprašanje glede DH, tule vas je kar nekaj uporabnikov. Ali v spletni banki lahko vidim plačila z Mastercardom, opravljena _po_ zaključku obračunskega obdobja, vendar pred dejanskim plačilom? Obračunsko obdobje imam od 10. v mesecu do 9. v naslednjem mesecu, bremenitev računa 18. v mesecu. Zaenkrat plačil po 9.2. v banki ne vidim. Naključje? Supporta ne dobim, očitno imajo zaradi nove spletne banke ogromno klicev :rolleyes:

Sem pa uspel prebrat sporočilo o novih tarifah: z mesecem majem mi dvigujejo strošek vodenja računa za četrtino :confused:
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
819
269
63
mislim da ne bo šlo. Mastercard ima svojo enkripcijo. nima rekono nič s tem...

je pa res glup ta mastercard kalkulator. To zgubi ves čar spletnega nakupovanja, ki naj bi ga opravljal kjerkoli, tko bi mogu pa tist kalkulator s seboj vlačit. Lahko bi nardili vsaj app za telefon. Jest pač ne kupujem, kjer ga zahteva in ni druge opcije. Imam pa tudi s paypalom povezan račun, tko da gre potem običajno preko paypala.
jap, sem dobil danes odgovor od supporta, da je za MC samo preko kalkulatorja...
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
819
269
63
Očitno res neki jebe ebay ali paypal. Sn danes dobu nov kalkulator, dodal še enkrat kartico. Grem na ebay, hočn plačat, zavrne transakcijo. Grem plačat direktno s kartico, tut nič, stran prazna, ko preklop na paypal.....:mad:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Ni mi poplnoma jasno, kakšen plan imajo pri DH. Rekona nimam, imam pa DH Denarnik. Za vikend sem opravil spletni nakup z Mastercardom in ni priletel več varnostni sms, ampak sem moral plačilo potrditi v Denarniku. Kje je tukaj Rekono? Menda niso najprej spremenili na Denarnik, da bodo lahko naslednji mesec spremenili naprej na Rekono?

Spoštovani,

v hranilnici postopoma uvajamo nov način prijave v DH bančne aplikacije. Za registracijo in dostop boste tako že kmalu potrebovali Rekono uporabniški račun.

Ker bomo vse ostale načine identifikacije postopoma ukinili, vas vabimo, da že danes ustvarite svoj Rekono račun in si zagotovite nemoten, varen in enoten dostop do spletne banke DH Osebni, mobilne banke DH Mobilni in mobilne denarnice DH Denarnik.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
ne pozabite naložit tudi aplikacijo rekono kjer lahko..... bla bla bla....