dvd player

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
kolegu ne bere filmov, ki mu jih jih jaz posnamem v udf formatu, udf format zahteva nero, če je film večji od 2gb.. kateri player naj kupil?
jaz se ne spoznam na te reči tako dobro, zato raje vprašam, da ne bo kupil brezveze
redface-1.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
1. to potrebuje za pc ali kot komponento pod tv-jem?
2. kakšne filme in kako si jih pekel?
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
rabi za pod tv, filmi so povečini blu ray rip tam od 4g dalje, peku sem jih v neru udf format
hvala
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
potem je težava vtem, da dvd player ne pozna formata v katerem je film.

Tukaj bi mu jst bolj priporočal, da kupi en hd player (xtreamer, wd, mede8er....) in 16GB usb ključek oz še boljš kak 2,5" prenosni disk poljubne kapacitete. Začetna investicija je res malce višja, je pa to vložek na zelo dolgi rok in vsi filmi bodo delali brez težav.

DVD mediji so že malce out;)

Pa tudi pri novem dvd playerju ne more nihče zagotovit, da bodo delal vsi dvd-ji, ki jih boš ti zapekel, ker formati filmov se skoraj vsak dan spreminjajo. Pri hd playerjih pa tem spremembam lepo sledijo z updejti.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
a lahko spremenim format, preden posnamem? kakšen player točno, lahko kak link?
hvala
 

DognerDJ

Fizikalc
10. sep 2009
1.329
0
36
Maribor
Obišči stran
Lahko proba tudi z BluRay predvajalnikom ( večina jih bere mkv-je ).
Najboljša varijanta: Xtreamer + USB ključek ali zunanji disk ( lahko pozabiš na DVD-je ) - nima pa ta predvajalnik vgrajene optične enote !
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
ne ne to bi blo preveč zakomplicirano zanj, v poštev pride samo dvd ali bluray player in nič druzga, se pravi kupit en bluray player ki bere mkv format in da ma usb slot, d mu lohk tut kej na usb kluček posnmem? svetujete plis kateri player, link, hvala!
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
blueray player z usb ključkom je isti šmorn - kar se userfrendlyosti tiče kot hd player;)

v googla vtipkaj eno izmed teh firm (xtreamer, wd, mede8er ) in se odloči. Cenovno in funkcionalno so približno enako. Pa še ceneje so kot blueray player;)
 

cresh

Fizikalc
2. sep 2007
1.137
6
38
Litija
če mene vprašaš so bluray predvajalniki out of date. Rajši mam multimiedijskega predvajalnika, dam vse filme na zun.disk in gasa. Bere vse. Tm morš pa še prave DVD-je kupvat, k še zmeri niso pocen. Edin če mislš original bluray filme kupovat. Drugače pa vsekakor multimedija.
 

scott

Pripravnik
1. sep 2007
405
1
18
Tudi na Bluray predvajalnik lahko preko USB priklopiš zunanji disk in deluje enako kot multimedijski predvajalnik
bonk.gif

Poleg tega lahko predvajaš tudi vse optične diske (BR, DVD, CD), ki jih z multimedijskim predvajalnikom ne moreš.
Res pa da so tisti BR predvajalniki, ki podpirajo vse formate preko USB dražji od kakšnega multimedijskega, pa še običajno je update softwara slabo podprt.