dusseldorf letalska karta - help

unknown_user

Pripravnik
3. sep 2007
236
1
16
Pozdravljeni,

Nujno bi moral 7.11 priti v dusseldorf.Mi pomaga kdo najti kakšno ugodno letalsko karto?8.11 pa povratna za 2 osebi.
Za dve osebe, lahko tudi v prtljazniku letala
cool-1.gif


Letel bi najraje iz Gradca, Trsta, karkoli pač...

Hvala za info
cheer.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Kolikor sem gledal po Skyscannerju te direkten let pride najceneje iz Graza; okoli 450€ po osebi povratna karta. Če ti ni udobje in hitrost na prvem mestu bi jaz osebno počekiral tudi prevoz.org..
 

unknown_user

Pripravnik
3. sep 2007
236
1
16
ali pa recimo da naredim en trip do mûnchena z avtom, pa mogoče od tam, kakšna poceni karta...Rad bi skombiniral s kakšnim ogledom mesta ipd...v dusseldorfu bi se na sejmu zadrzal kakšne 4-5 ur, potem pa lahko sibam ze nazaj...kakrsne koli ideje dobrodosle..v najslabsem primeru boma sla z avtom, ampak z kakšnim postankom...skratka kakršni koli nasveti dobrodošli..
cheer.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
www.skyscanner.com
Počekiraj to spletno stran, vnesi datume in se malo igraj z destinacijami. Najcenejša opcija je potem mislim da iz Zagreba ali Lj, vendar je treba prestopat, nisem gledal koliko časa potem skupno traja let. Za te datume imaš mislim da ponujene opcije prestopa med drugim tudi v Kobenhavnu, celo Istanbulu itd. Počekiraj zgoraj pa vnašaj različna letališča
smile-1.gif
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Jaz sem letel z ryanom Treviso-Veeze upam da sem prav napisal. Prespal sem v Gochu v mini hotelu, 30 min od sejmišča vedno.
 

baldrick

Fizikalc
27. mar 2012
948
24
28
Če se odločiš z avtom bi tudi sam šel na Viscom. Pa si lahko delimo stroške.