Dunaj in Bratislava

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
V soboto krenemo proti Dunaju in smo tam čez dan in me zanima, če kdo ve kje parkirati, kje jesti, kaj si ogledati?

Zvečer gremo proti Bratislavi, kjer smo rezervirali hotel. Zvečer bi se malo pozabavali, ve kdo kam iti (pub, diskač...)? Mogoče kdo priporoča kako dobro restavracijo?
grin1.gif
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Bili tam.

Dalo se je parkirat brezplačno, sicer sem gledal cenik in 4 eur ne uro v parking hiši je res višek.
Obvezno je treba iti v Figelmullerja na šnicl. Pripravite se na čakanje pred vrati in nato vsaj pol ure na hrano.
Zaherco, čeprav sem bil sit od šnicla, sem tudi pojedel v hotelu Sacher.

V Bratislavi se nam ni dalo kaj preveč iskati zvečer in smo zavili v en klub Kartel, drago kot pes (20 eur vstopnine za 4 osebe, runda pijače 24 eur). Sicer pa smo čez dan opazili, da se pa da tudi poceni spit kakšno pijačo, pa tudi hrana je primerljiva našim cenam.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
bratislava.. obvezno Obchodna ulica večer... Eden pub... poceni pivo
smile-1.gif
pa dobra hrana....

Drugače pa preko ceste, kakih 50m stran je ena gostilna (včasih Neolit), zdaj z nekim drugim imenom.. izgleda prehistorično.. odlična in poceni hrana...
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.195
20
38
Murska Sobota
Pivo v Eden Pub-u od 70 centov naprej. Veliko
smile-1.gif


Aja... pa še to.... Mali Frančiškani, nekoč ena najboljših restavracij, v centru mesta, je zaprta, ostala samo picerija, vendar ni najboljša
frown-1.gif

Je pa na Obchodni ulici tudi KGB, kjer imaš v kleti restavracijo v stilu komunizma, tudi dobra, poceni hrana in pivo...
smile-1.gif

First Slovak pub, nekaj metrov od KGB je žal postal "rahlo" predrag... odsvetujem, čeprav je ambient super.

kar se tiče UFO-ta oz. Novy Most... na vrhu, v restavraciji, pivo 3,75 EUR... malo seveda
smile-1.gif