Dunaj, Bratislava, ???

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Čez en mesec grem po taščo in tasta na Schwechat, potem bi pa od torka do nedelje preživeli tam v okolici. Ker je A draga, bomo šli do Bratislave. Potem pa mislim iti čez dan recimo na Dunaj. Najel bi kar stanovanje v Bratislavi. Kaj se vse splača pogledat tam naokoli? Ima kdo kak predlog kje najeti stanovanje? Morda dobre izkušnje s konkretnim stanovanjem? Tako sem naredil v Barceloni in sem bil ful zadovoljen.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.389
57
48
Republika Prlekija
Priporočam hotel Austria trend Hotel, v centru Bratislave. Po-googlaj
smile-1.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
Priporočam hotel Austria trend Hotel, v centru Bratislave. Po-googlaj
smile-1.gif

A si spregledal "ker je A draga"? :p 300€ za eno noč je malo preveč.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.269
6.467
113
pri taščici
Kako je s cestninami na slovaskem? Da ne bos na koncu vso razliko dal za cestnino. Mogoce imajo vinjete tako kot cehi. Vsaj pred leti ko sem hodil v brno, cca 80 km od dunaja. Kako je danes nimam pojma.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
nisem spregledal. Austria trend hotel je v centru Bratislave - Slovaška.

Poglej, nočem komplicirat, ker vem da mi želite pomagat. Ampak, mi smo 4 odrasli in dva majhna otroka. In v predlaganem hotelu, ki je v Bratislavi, čemur nisem oporekal, me pride nočitev za vse nas minimalno 300€.
Zato sem najel stanovanje za 80€.
Citat:
Room 1, Two-Bedroom Apartment (4 Adults) Karadzicova 1
Elegant apartment with 2 bedrooms, a living room with a sofa and a fully equipped kitchen with a dining area. The apartment features free Wi-Fi, a flat-screen satellite TV and wooden floors. This apartment is loacted at Karadzicova Street Nr. 1. max. 4 people.
To je zame budget nočitev.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Kako je s cestninami na slovaskem? Da ne bos na koncu vso razliko dal za cestnino. Mogoce imajo vinjete tako kot cehi. Vsaj pred leti ko sem hodil v brno, cca 80 km od dunaja. Kako je danes nimam pojma.

7€ za en teden pa res ni tak strošek
smile-1.gif