Družinske počitnice

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Kam hodite na počitnice z družino?

Pozna kdo kakšen dober hotel z družinskimi sobami ali kakšen lušten apartma? Predvsem me zanima Hrvaška obala. Pa da ni predalč - tam okoli Kvarnerja bi bilo najboljše.

Šlo bi se za 7 dni z dvema otroka; zaželjena bližina plaže in nekaj sence na plaži, ki naj ne bo mivkasta. Kar se hotelov tiče, vidim, da so kar dragi. Našel sem jih par, ki imajo za otroke zastonj, tako da pride za 7 nočitev okrog 1000€. Več kot 1200€ ne dam.

Kakšne izkušnje s hoteli na npr. Krku ali Rabu?

Hvala!
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Išš, pa po možnosti kontinentalni zajtrk pri večerji pa izbira treh menijev od tega en vegetarijanski oziroma veganski.Pa po možnost pogled na nudistično kolonijo mladih Madžark iz bifeja.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
Za ta denar bo hotel v sezoni za štiri osebe (v eni sobi) kr težko najti. Sploh če iščeš hotel in ne muzej iz leta 75.

Drgač pa ne vem kaj sprašujete te zadeve po forumu, zavij v prvo turistično agencijo, vzamei v roke katalog in čitaj cene in slike. Ni hudič da ti ne rata izbrskat zmagovalne kombinacije.

hint: Če ne veš kam bi šel počitnikuj kr v Strunjanu. Ima vse kar (ne)zahtevni dopustnik rabi.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Pismo, zgleda res rpeveč pričakujem za premal dnarja:) Bo res treba v nek apartman. Čeprav v Punatu na Krku so npr. v hotelu Omorika*** še tri sobe za dva odrasla in dva froca z zajtrkom za 7 noči 1050€. Bom zavil v agencijo, da mi tam povejo za kakšno fajn zadevo. V Strunjanu sem bil pa lansko leto za čez vikend, ko smo bili še trije in mi ni ravno neka atrakcija
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
V Šobec pejt
smile-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
smile-1.gif
)) pa ne mi rečt, da ne more familija za 1500€ na počitnice na Hrvaško za en teden jebemtis. Za skoraj dva tedna sem bil tri leta nazaj v ogromnem apartmaju v Vrboski na Hvaru in sem vse skupaj zapravil manj kot 2000€.
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Sigurno se najde nekaj.... Sam sicer ne hodim na Hrvaško ampak zagotovo se bo kaj našlo.... Drugače pa je Šobec zelo lep kamp! Kupujmo slovensko
smile-1.gif
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
Zakaj ne v apartma za 400-700 EUR v Dalmaciji, Ostalo pa pokuriš v lokalnih gostilnah. 500 EUR za 7 dni pa ima dovolj cela familija za konkretno večerjo in še zajtrk v lokalni slaščičarni/pekarni.

Za 1500 EUR poglej Bol na Braču - Hotel Borak, apartma za 4 osebe. Misilm da iščeš nekaj takega - krasn konc Hrvaške, samo cene so pa adijo. 2 leti nataj smo dali za tak aranžma 1000 EUR sedaj je isti termin 1300 EUR. Plus trajekt plus cestnina plus... = 2.000 EUR in več. Ne hvala.
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Bo treba res v apartman. Tale Borak je sicer ok, vendar sem po tem, tako kot si že ti naračunal, takoj na 2000€ in več, kar pa je preveč. Sem hotel svoji prišparat kuhanje, ampak se bo očitno mogla potrudit:) Res pa, da se bodo vsaj kosila potem jedla zunaj.
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
Preveri še hotel Corinthia v Baški na Krku, Vespera in Aurora na Lošinju, hotele pri Šibeniku (Solaris) ter naselje Zaton pri Zadru.. Vsi ponujajo aranžmaje za 4 osebe (2+2).

Pa poročaj o cenah
wink-1.gif


p.s. Apartma je optimum varianta za Hrvaško za familijo in ugoden dopust. Drugače je bolje na avion in v tujino.
p.s.s. Če imaš možnost pojdite v pred/po sezoni. So cene tud 50% off.
 

Tahudfirbc

Pripravnik
3. maj 2010
304
0
16
Za mizo
Kot se spomnim zelo lepa plaža pa tudi Zadar je zelo blizu za kakšen nakup ali za obisk slapov Krke.
Če je šansa,po dopustu ocena hotela in ponudbe