Drage (HR)

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Moja je rezervirala apartma v omenjeni vasi.Zanima me kako je stanje s trgovinami ker ne mislim vlečt vse s seboj.Je kaj za videt?Plaže?
Najlepša hvala za odgovore.
zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Par km naprej ot. nazaj imaš Biograd, ki ima velike trgovine (Konzum, mislim da sem tudi Lidl videl itd.).

Za videt? to je relativno. Pogled je krasen = Kornati, v ozadju imaš Vransko jezero, dokaj blizu NP Krka (priporočam), slapovi reke Krke, kopanje itd..

To ni slaba lokacija.
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.276
191
63
Smo bili letos za prvomajske v Pakoštanah in smo prekolesarili tudi Drage. Lokacija v širšem pomenu ni slaba, ker je dobro izhodišče za veliko stvari, ki si jih naštel. Sicer je pa to mala vasica s plažo, velikim kampom in par lokali. Če ne bi hodil kam naokrog, bi se mi po nekaj dnevih verjetno že mal "cufal".
smile-1.gif


PS: Gor na vrhu vasi (zelo blizu izvoza na magistralko) pa en domačin prodaja hudo domačo žganjolo in domače olivno olje.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.338
351
83
Trgovine slabo.Samo 2 ob glavni cesti in v samem kampu.Za vecjo zalogo je treba v Biograd.
Za pojest je restavracija Palma.Preprosta,a ribe za 5.Mama in ata obvladata pripravo rib in crne rizote.Dobre cene.
Zraven Palme na novo postavljen kiosk s svezim kruhom in pecivom.
Poznam Drage dokaj dobro,tako da ostalo lahko pod zasebno.
Plazi sta v bistvu 2,sollidni.Tista za kampom,z pogledom na Vrgado ima 2 sanka.
 
Nazadnje urejeno:

Seba81

Majstr
25. avg 2009
2.049
119
63
Doma
Priporočam vsem kateri imate radi umirjen dopust, men ok, ni blo neke galame, plaže zlo uredu, gužve ni blo pretirane niti za vikend.Res pa da je market ponudba bolj tko-tko.
nahrung002.gif