Downgrade iz viste na xp

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Torej, ker imam viste poln kufer, grem nazaj na xp. Zdaj pa me zanima, glede na to da je vista licenčna, sem nekje zasledil da se dobi licenčna kopija xpjev za downgrade. Je to res in če je, to urejam z prodajalcem računala, ali malim mehkim slovenija?
Aja pa še to, ko grem nazaj na xp, moram računalo formatirat in xp na novo, ali se to bolj elegantno spelje, da vsi podatki in programi ostanejo?
hvala
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Jaka fora. Piše da moraš imeti CD od Windows XP in ključ ter ga instalirati
bonk.gif


Kje je tu "pomoč" ?
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
heh grem gledat v kup šare, ki sem jo dobil zraven compa in zraven je res windows xp! komaj čakam da se znebim viste, kolko mi je to živcov požrlo
10.gif
 

badguy777

PDA maher
22. jul 2007
4.478
0
36
MB Okoliš
Zakaj??? Jaz jo zdaj že 5 dni uporabljam (mam ponovno naloženo po 2 mesecih premora) in sem prezadovoln. Dela hitreje kot xpji, hitreje se zažene, je mnogo lepša pa še vsi programi in špili mi laufajo.Poleg tega ima dobro narejen update, kjer ti poišče vse možne driverje ki manjkajo.Tak da mi je avtomatsko inštalirala driverje in softver za monitor, lan, audio in pda. To sem pa moral na xpjih vse ročno inštalirat. Še net mi ni delal na sveže nameščenih xpjih. Mislim, da sem podcenjeval visto (gor ma licenčno business varijanto, msdnaa často , hehe) in da ne grem več na xpje. imo

btw še office 2003 dela kot mora (2007 je gadn in neberljiv) , pa sorry za offtopic
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.955
1.839
113
Vse kar si napisal, je pri meni kontra. dela počasi za kozlat, poleg tega nonstop zmrzuje. Dal sem gori sp1, isti šmorn po nekaj dnevih. Izklopil aero čudo, isto. Ne morem corel draw gor dat,..., ni da ni
bonk.gif

edino office 2007 pa dela kot mora, če odštejemo počasnost
stupid-1.gif