Dončič - NBA

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Dobr mal ma tud jajc. Iz tega, da si šel na vrhuncu in ko si dosegel skoraj nemogoče se lahko sedaj, sploh pri nas, hitro vrneš med "luzerje". Veliko tistih k sedaj vriskajo in hvalijo bo prvih v vrsti za pluvanje, če ne bo šlo tako kot je treba. In za kr dost je to ali zlata al pa minimalno vsaj ena medalja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Drži ampak tako razmišljaš ti, profesionalni športniki pa tako ne razmišljajo, ne da ne razmišljajo tako, ne smejo tako razmišljat. Morajo imeti zmagovalno mentaliteto, porazen morajo znat prenašat. Sicer so zreli za športnega psihologa.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
kakorkol... apetiti bojo veliki, zelo veliki
vprašanje pa kako bo tole šlo...

že za začetek smo v zelo težki skupini, na uč bi rekel da kar v najtežji
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.267
6.522
113
Saj pa imamo najboljsega igralca na svetu in še gogija. Drugo ne pride v postev kot zmaga?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Saj pa imamo najboljsega igralca na svetu in še gogija. Drugo ne pride v postev kot zmaga?

ja pričakovanja so nekje taka... realnost je pa da se brez teh dveh matrajo z nizozemci, ki so po fibini lestvici na 47 mestu... oz. na 25. v evropi...

nekje sem ujel, da bo a kanal prenašal...

mimgrede, a kdo ve, če se bo to dal gledat preko telekomovega neo.io na hrvaškem, al bo kej blokirano?
 
5. apr 2015
1.332
690
113
kakorkol... apetiti bojo veliki, zelo veliki
vprašanje pa kako bo tole šlo...

že za začetek smo v zelo težki skupini, na uč bi rekel da kar v najtežji
Če si prvak, nima veze, kje si.

Mentaliteta slovencev vs mentaliteta championov.

Če bi bili v drugi skupini, kleti sodniki, če bi, če, če, če.... Je pa bistveno, da so v ekipi člani, ki so žejni zmage in tudi k temu pripomorejo, ko zagusti... in tako tudi druge motivirajo,posledično bolje, bolj sproščeno igrajo,...

Mogoče pa bo:biceps:
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

kemb

Majstr
7. okt 2018
664
650
93
Če hočeš biti evropski prvak moraš imeti zmagovalno mentaliteto, spoštovanje do nasprotnikov in kanček sreče. Novinarji spet napihujejo in vidijo spet evopski vrh. Ne pozabimo, da bo letos kr nekaj zelo uspešnih nba igralcev na evropskem prvenstvu. Oba slovenska zvezdnika pa imata lahko slab ali pa fenomenalen dan. V glavnem navijal bomo in upal na najboljše....
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Če si prvak, nima veze, kje si.

Mentaliteta slovencev vs mentaliteta championov.

Če bi bili v drugi skupini, kleti sodniki, če bi, če, če, če.... Je pa bistveno, da so v ekipi člani, ki so žejni zmage in tudi k temu pripomorejo, ko zagusti... in tako tudi druge motivirajo,posledično bolje, bolj sproščeno igrajo,...

Mogoče pa bo:biceps:

jah za mentaliteto šampionov... morš bit šampion vsake tolk cajta, pol se pa mogoče počas navadiš...

mi kle nimamo kej dost za pokazat... en eurobasket, kjer smo bli prvi, pa eno olimpijado s četrtim mestom... sej je kul, ampak ne vem če glih opravičuje mentaliteto šampionov...

poglej recimo litvo:

pa se nič ne napihujejo...

da španije ne omenjam:

majo pa seveda mentaliteto šampionov srbi, ampak bohpomagej, res ne vem čemu oz. zarad česa:
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Oakey

Majstr
3. feb 2016
825
495
63
Ali se že kaj ve kje bomo lahko navadni smrtniki spremljali prvenstvo? A bo to spet samo na plačljivih kanalih?

Pripravljalne tekme se spet nikjer ne predvajajo.