Dončič - NBA

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
hja.... sej tud naši proti nemcem so kr napake delal. Še dobro, da so nemci še večje. Je pa res, da sta se Dragič pa Balažic razletela po igršči in na zobe metala, da nemci včasih niso vedeli niti kaj bi z žogo. :D Ja, (pa ne bom kauč selektor), če bodo imeli vsi ali večina dober dan jutri, bi Francozi moral pasti.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
Jaz sem delal youtube analizo iz kavča in napovedujem da bomo zmagali.....
Edino kalbo bi moral za ziher kontra napovedat
 
  • Všeč mi je
Reactions: brunobruno

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.710
113
Še eno, sam še eno zdržijo. Če bo šlo vse po planu, bi Francija moral it skozi in bi naši moral zmagat. Vemo pa, da nikol ne gre po planu in da bodo Francozi Lukata mlatil po vseh koncih, vložek je pa zelo velik, tko da bo to težak boj od prve do zadnje minute. Močno upam in želim, da jim uspe, ker si fantje to zaslužijo.

Pol pa naprej. Če pridejo v finale, grejo lahko v tekmo s prepotentnimi Američani neobremenjeno in jih res lahko dobijo na levi nogi in naredijo senzacijo za v zgodovino. če pa ne, pa hebiga, na Olimpijskih je praktično vedno zlata oddana za Američane.... Če ne pridejo v finale bo tekma za tretje mesto spet en velik boj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Zanimivo, da skoraj vsi postavljate ZDA v finale. Mislim, da Avstralija še zdaleč ni za odpis. Kaj bi dal, da mi premagamo kenguruje v finalu, galske črne kite pa pošolajo ameriške v tekmi za tretje mesto. :fredi::evil:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.402
4.506
113
Zanimivo, da skoraj vsi postavljate ZDA v finale. Mislim, da Avstralija še zdaleč ni za odpis. Kaj bi dal, da mi premagamo kenguruje v finalu, galske črne kite pa pošolajo ameriške v tekmi za tretje mesto. :fredi::evil:
Najslajše in najbolj odmevno bi bilo seveda premagati Francoze in se potem udariti z Američani v finalu. Zato po moje večina navija za tak scenarij. Smo pa čisto realno lahko tudi četrti na koncu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Velik uspeh je že bila uvrstitev na OI. Pa so fantje rekli, da ne gredo na počitnice ampak mislijo kterga tud nažgati.
Zdaj pa žgejo vse po vrsti in je naenkrat že medalja zelo zelo blizu. Pa je naj uzamejo, če so že tako blizu. Zakaj pa ne.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
hja.... sej tud naši proti nemcem so kr napake delal. Še dobro, da so nemci še večje. Je pa res, da sta se Dragič pa Balažic razletela po igršči in na zobe metala, da nemci včasih niso vedeli niti kaj bi z žogo. :D Ja, (pa ne bom kauč selektor), če bodo imeli vsi ali večina dober dan jutri, bi Francozi moral pasti.
takih napak si proti Francozom ne bojo smeli privoščit, kup napak je bilo pri hitrih napadih od odvzete žoge. Hitri napadi so bili v večini nerealizirani z košem. Če to fantom ne gre bi bilo bolje počakat in organizirat napad.

Mislim, pa da so Francozi premagljivi. Sem pa 100% , da bodo američani v finalu.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Težka bo. Nazadnje so francozi odigrali slabo tekmo proti italijanom. Veliko izgubljenih žog. Statistično je dokaj verjetno da bodo naslednjo precej bolje odigrali… seveda upajmo na najboljše za nas
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
takih napak si proti Francozom ne bojo smeli privoščit, kup napak je bilo pri hitrih napadih od odvzete žoge. Hitri napadi so bili v večini nerealizirani z košem. Če to fantom ne gre bi bilo bolje počakat in organizirat napad.

Mislim, pa da so Francozi premagljivi. Sem pa 100% , da bodo američani v finalu.
poklič selektorja, pa mu povej svojo strategijo, kako igrati;):D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.622
3.846
113
Težka bo. Nazadnje so francozi odigrali slabo tekmo proti italijanom. Veliko izgubljenih žog. Statistično je dokaj verjetno da bodo naslednjo precej bolje odigrali… seveda upajmo na najboljše za nas
Pomoje bo zlo pomebna strelska forma, ker imam občutek da bo veliko odbitih žog šlo v roke Francozom, zaradi višine. Bomo vidl kako bo imel Donke odgovor na to.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
228307454_10158057098817190_1128689078220409679_n.jpg